folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Alkol Yüzünden...

Alkol Yüzünden...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hiç Alkollu iken Arac kullanmadim kullanmayada niyetim yok bu konuda deneyimi olan varsa yazabilirmi nasıl bir his ..

normalde sallanıyorsun alkollu oldugun zaman ..

direksiyondada aynımı ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

yok eğer tribe bağlarsan kullanma işini çok güzel araç kullanıyorsun ama reflekslerin zayıfladıgı için fren olayı biraz sakata geliyor ve alkol cesaret getiren bir içkidir ayıkken yapamadığın sollama, şerit değiştirme, makas atma gibi şeyleri yapabiliten inanılmaz artıyor ve eninde sonunda yapıyorsun bide yol ortasındaki geçiş üstünlüğü çizgileri hızlı gittidiğinde miden bulanabiliyor v.b. çok fazla kullandım ve dediğim gibi hep uzun yola çıktım içerken ne bileyim istanbuli izmir, antalya v.b. ve genellikle seyir halindeyken içtim o yüzden artık tövbe dedim içersem 2 yada 4 teker binmem kesinlikle...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Alkol bütün kötülüklerin anasıdır.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

İçmeyin.

İçmeyin.

İçmeyin.

Bunu ALLAH demiş. kendi yararına diye mi demiş peki?

İçki nedir ya?

Zevki için yaşayan insan olmayın arkadaşlar. Herkesin beyni var, düşünün, anlayın...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

tahribatta yenimi turedi bu allah dedi, kitap dedi muhabbetleri alkolle alakali ya?

icin arkadaslar icecekseniz, araba surmeyin oda sirf olmemek icin.

yoksa kitapda yaziyor icmeyin diye icmeyecekseniz, o zaman sigarada icmeyin bakalim?

hatta yoldan gecen kari kiza bakmayin!

tipini beyenmediginiz adam hakkinda fena seyler dusunmeyin hadi bakalim?

ulkuculeride anlayin, solcularida anlayin hadi bakalim?

alla alla.

yoksa allah demis kitap demis o yuzden icmeyecekmisiz, yokk yaaa???

o kitapda daha neler diyor ilk once onu bi anlayinda sonra karisin milletin ickisine.

icki icmemekle, her cuma camiye gitmekle, musluman yada adam olunmaz. adam gibi ALLAHa inanan insan ona gore yasar ona buna karismaz, kendi isine bakar. kitapda oyle yaziyor diye oyle yapmaz, orda neden oyle yaziyor onu anlamaya calisir beynini kullanarak sonrada ona gore hayatini istedigi gibi yasar. yoksa a ben icki icmiyorum diye allahi kandirip cennete gideceginizi sanmayin yani...

anca gidersin...
Toplam Hit: 2217 Toplam Mesaj: 16