All Boot Options Are Tried Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Dün akşam bilgisayarıma format attım ve windows 8.1 kurdum. Güncellemeyle 10'a yükseltti kendisini. Reset attığımda ise "All boot options are tried. Press F4 key to recover with factory image using Recovery or any other keys......" şeklinde bir hata veriyor. Format atmadan önce hdd'yi tamamen biçimlendirdim. Recovary bölümü yok.

Bilgisayarı açmak istediğimde format attığım flash diski takarsam biraz geçte olsa boot edip açıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

acep boot dosyalarını koyduğu 250 mblık bölümü ayırmak yerine, flasha mı kurdu?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Hiçbir bilgim yok. Rufus ile windows image'i attım. Format atmadan önce tüm partitionları sildim.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

flashı taktığında eğer normal açılıyors ve flash olmadan söylediğin hatayı  veriyorsa, benim dediğim gibi olmuştur. flashın içinde gizli ve sistem dosyalarını görünür yapıp bak bakalım boot.mgr falan gibi dosyalar var mı?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Flash içeriği bu şekilde. Tekrar format atmayı bile düşünüyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bu dosyaları hdd'ye kopyalayıp, sürücüyü de birincil olarak işaretleyebilirsen birşeyler olabilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Bu arada belirtmeyi unutmuşum bilgisayar Samsung 700Z serisi laptop.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

tamam işte hocam. 250 mblık alanı oluşturmayıp, boot dosyalarını flasha atmış. yeniden formatla. partları uçur. yeniden bölümle. düzelmesi lazım.

Toplam Hit: 1358 Toplam Mesaj: 8
windows 10 boot hatası