folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Allah Rızası Icın Yardım Edın

Allah Rızası Icın Yardım Edın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    yaklasık 1 sene once bı yazıcı aldım teknosadan
    hp 5510 markalı da bu makına kafayı yedı bı calısıyo bı calısmıyo bızım peder beye lazım oluyo yazdıramıyor bana bagrıyo ben ona sonra para wermıyo cakal ne olur anladıysanız bı yardım elınızı uzatın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Ya tamam yardım edilirde konunun baslığını böyle yapma insan bakacak olsada bakası gelmiyor Oku :http://www.tahribat.com/faqlist.asp

bu tür baslıklar artık millet nefret ediyor bence değiştir baslığı ;)

BAN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    arıza ne ki? bi çalışı bi çalışmaması mı? ilginç... Aslında ne diyorm bak sen şunu daha açıklayıcı anlatsanda sana yardım eden çıkar belki başlıktan da zaten zaafsın.. açık açık anlat korkma ;) :)

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    sürücü dosyalarını kaldır tekrardan yükle, olmadı diyelim yazıcın hangi portu kullanıyor com portundan mı yoksa usb ile mi bağlı bilgiayara com portundan mı dot portunda mı vs...mi bağlı yada usb ile mi bağlanıyorsun bunları bir belirt. yada başlattan yazıcı fakslara gir yazıcına sağ tıkla özellikle kısmından bağlantı noktaları sekmesine bak hangi porttan bağlı bağlantı noktalarını kontrol et ya da bilgisayarına rn son yüklediğin donanım ve ya yazılım var mı belki bunlar yüzünden çakışma yapıyordur... ayrıntıları sen belirtecen artık

çok uzakta uzak denizlerde...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    garanti diye bişe var
    hem aynı arızayı devamlı yapıyosa sike sike değiştirmek zorundalar bu senin hakkın .
    teknosa hem teknikdestek vermiyor bildiğim kadarıla
    onlarda yetkili şirketlere yönlendiriyorlar.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    eğer garantiliyse yırttın he yoksa işte şimdi ayvayı yedin iş sana düşüyor.kaldır bi daha yükle. kartuş a bak. o damı olmadı.format atmayı dene trojenlerle bazen yazıcıları bile kontrol edebiliyorlar kitlemiş olabilirler.yada stup a gir ayarları sıfırla belki biri kurcalayım portu kapatmış olabilir.

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    sıldım yuklşedım pc yı formatladım olmadı garıntıye gırmesı ıcın faturasını bulmak lazım ama nerde bılmıyorum alırken bunu 669 mılyon wermıstım a.q gerce ben degıl peder bey werdı ama olsun bızden cıktı yıonede sagolun ılgınız ıcın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpookyDream
    SpookyDream's avatar
    Erkek
    aynı sorunlardan bendede oluyor.bende de HP 5510 Officejet var.bi çalışıyo bir çalışmıyor.ekrnda meşkul yazıyo öle kalıyo.sonra şu aralar yazılımında da sorun çıkıyor.bende sildim(hp yönlendirici ve hp image zone).yazıcıyı kullanmıyorum.tekrar yükleyecem ama üşeniyorum.ben yazıcı öle donup kalınca fişini çekip tekrar açıyorum.yeniden deniyorum.başka çarem yok.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Modelini hatirlamiyorum ama fabrikaya aldigim hp lazer yazii devasa bir boyutta :)....benzer sorunlar veriyordu guc adaptorunu degistirdim sorun cozuldu...yani elektrik akimindan kaynakli bir sorun vardi bende...sen yaziciyi ayri bir prize takmayi dene ucluye besliye takmadan dene yada yeni saglam bir 5li priz alip dene...

birde ise Allahi karistirma....Mesajini duzenle Hp model...sorunu yaz ve Donanim Driver a tasi konunu.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1703 Toplam Mesaj: 9