folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Almanca Pratik Yapılabilecek Mekanlar

Almanca Pratik Yapılabilecek Mekanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Selam;

Almanca'ya bu ara kafa yoruyorum.Bu konuda pratik yapabileceğim sesli ve yazılı olarak almanlarla kaynaşabileceğim program,sohbet veya tanışma siteleri bilenlerden tavsiye istiyorum.Teşekkürler.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    http://www.everykindofpeople.com/ tavsiye edebilirim. Çok uzun yıllar önce bende burada pratik yapmıştım.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    www.chatcity.de -Almanlar ve almanyadaki Türklerin takildigi chat sitesi ...üyelik zorunlu :)

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

www.mainfranken-chat.de

genel olarak bayern den insanlar var üye olmak zorunlu biraz kurcalar çözersisn işte arkadaş listesi falan oluşturabiliyosun arada türklerde var orda yaşayan onlardanda yardım alabilirsin.. 

düzenleme:D : chate tıkla neue regtistrieren de hoca  

Zugzwang
Toplam Hit: 1799 Toplam Mesaj: 4