folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Almanya Hakkında Bir Kaç Soru?

Almanya Hakkında Bir Kaç Soru?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Burak, detaylı bi pm çek bakalım seni çağıran kişi hakkında bildiklerini, hangi şehirden, ismi cismi nedir, araştırmaya çalışalım

eyvallah cemil dönücem sana biraz işim var sen bana aylık ne kadar harcadığını yolla bakalım birde bana almanca 5 6 tane wordpress içeren forum sitesi yollarmısın

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Burak, detaylı bi pm çek bakalım seni çağıran kişi hakkında bildiklerini, hangi şehirden, ismi cismi nedir, araştırmaya çalışalım

eyvallah cemil dönücem sana biraz işim var sen bana aylık ne kadar harcadığını yolla bakalım birde bana almanca 5 6 tane wordpress içeren forum sitesi yollarmısın

Tam bi hesap yapmadım aylık giderlerim için daha , ama 2000 küsür euro maaştan bahsediyorsun kıral gibi yaşarsın hatta evlenebilir iki kişi bile geçinebilirsin o parayla :D 

Nasıl forum lazım anlamadım?

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

r10 gibi webmaster forumu

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı
    valla hocam adam sürekli iş vermeye çalışyor tabi komisyonunuda alıyor.Ben ona temayı ilk 350 tl'ye yaparım dediğimde güldü bu akşamki yönlendiriceği iş 800€ idi 160€ onun yönlendirdiği için açıkcası içimde tereddütler yok değil ama çalışma kağııtlarını ayarlayabileceğini okuduğumu duyunca vizenin öğrencilere daha kolay alma imkanı oldugunu belirtti şaşkının ve heyecanlıyım başka hiçbir fikrim yok

simdilik oturdugun yerden suan yaptigin gibi isleri alip , bu sekilde calismaya devam et.  

2000euro icin kurulu duzenini bozup, kalkip oralarda bilinmeyene gidecegine 300 500 800euro neyse boyle devam et yerinde.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı
    valla hocam adam sürekli iş vermeye çalışyor tabi komisyonunuda alıyor.Ben ona temayı ilk 350 tl'ye yaparım dediğimde güldü bu akşamki yönlendiriceği iş 800€ idi 160€ onun yönlendirdiği için açıkcası içimde tereddütler yok değil ama çalışma kağııtlarını ayarlayabileceğini okuduğumu duyunca vizenin öğrencilere daha kolay alma imkanı oldugunu belirtti şaşkının ve heyecanlıyım başka hiçbir fikrim yok

simdilik oturdugun yerden suan yaptigin gibi isleri alip , bu sekilde calismaya devam et.  

2000euro icin kurulu duzenini bozup, kalkip oralarda bilinmeyene gidecegine 300 500 800euro neyse boyle devam et yerinde.

bu adam mantıklı cevap yazıyor yüksek lisans ta denicem bakalım en mantıklısı o

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Okulu bitirmeden gitme.
    Sana bir olay anlatayım.
    Yıllar önce japonyada kalifiye elaman sıkıntısı çok fazlaymış. Benzer şey bir ara almanyadada vardı. Neyse dönelim japonyaya. Sıkıntı o kadar fazlaymışki meslek okullarında, mühendislik fakültelerinde okuyan öğrencilerin okulu bitirmesine bile gerek yokmuş, okulu yarıda bırakıp işe başlayanlara bile mühendis gözüyle bakılıp mühendis maaşı verilirmiş.
    Sonra kalifiye eleman ihtiyacı azalmış. Okulu yarım bırakanlar mühendis olmadığından önce eski değerlerini yitirmiş sonrada işsiz kalmaya başlamış. Bu çok acı bir örnek.
    Demem o ki okulu yarılamışsın, bitir öyle maceralara atıl. Meslek her zaman meslektir ve senin meslekde çalışmasını bilirsen kraldır. okulu bitirmeden almanyaya gitme. Sana 2000 euro ödeyecek adam boşmu oturtacak sanıyorsun. Okumaya yada ders çalışmaya vaktin kalmayacak. Okulu bitir öyle git.
Toplam Hit: 1434 Toplam Mesaj: 17