folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Almanya Türk Vatandaşına Türkiyeden Daha Mı Çok Sahip Çıkıyor

Almanya Türk Vatandaşına Türkiyeden Daha Mı Çok Sahip Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:
    -----------------------------
    saftiriksincap bunu yazdı:

Kraldan çok kralcı olmak

ne demek istedin ? Eğer anladığım şekildeyse sen yapılan bir haksızlık karşısında susar mısın hep ? bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı olur senin gözünde

yanlış anlamışsın hocam, Onlardan bahsettim. Bende vizeyi alana kadar 10 takla attırdılar.. Bi de bunu yapanlar Türk, Eline veriyor listeyi , Sana diyor şu evrakları hazırla gel, hazırlıyorsun eksiksiz gidiyorsun, Şunuda getir diyor eee diyorsun neden söylemedin cevap bile vermiyor pzevenk. Kraldan çok kralcı olmuşlar.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    MaTRiXe bunu yazdı:
    operayı bildin mi

br>  enter yerine kullanı ver :D başına < bunu koy ama :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    MaTRiXe bunu yazdı:
    biliyorum onu da html taglarını koymakla uğraşmak istemiyorum yazı da uzun zaten farkettiysen :D

< b r > bunu boşluk olmadan koplaya enter yerine ctrl + v yap :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:
    sondan okumaya başla o zaman :D ama tahmin ettim böyle olacağını
    çok yazdım galiba ama olayın özü şu almanyadaki nasıl çözüm üretirim diye arıyo yol yordam bulmaya çalışıyor elin almanı burada kendi insanın (prosedürün) ordan oroya postalıyor. televizyonda falan da görmüşsünüzdür gurbetçilerin nerde problem yaşadığını ve şu var iki ülke birbirinden habersiz yahu yakın tarihlerde pasaportlarda değişiklik yapıyorlar fakat birinin koyduğunu öbürü tanımıyor kabul etmiyor nasıl bi saçmalık

Monoton yazıya çok sağlam bir örnek olmuş, tebrik ederim.

Not: Okumadım, içimden gelmedi

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeryuzunde hicbir ulke kendi vatandasini Turkiye kadar asagilamiyordur.

Sen, birde bunlari yurtdisindaki elciliklerde gor. Amk elciligi ariyorum, Turkce icin 1 e basin diyor. Basiyorum bekle amk 20 dakika 30 dakika.

Telefonu kapatip tekrar ariyorum bu sefer 2 ye basinca hooop santral karsimizda.

Amk ben bunlarin.

Adama telefon aciyoruz bu nasil olur diye "Ya bu isler icin aramayin" diyor amk evladi peki bu is aramayacagizda sen ne sikimi yemeye oradasin.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

MaTRiXe bunu yazdı:
    sondan okumaya başla o zaman :D ama tahmin ettim böyle olacağını
    çok yazdım galiba ama olayın özü şu almanyadaki nasıl çözüm üretirim diye arıyo yol yordam bulmaya çalışıyor elin almanı burada kendi insanın (prosedürün) ordan oroya postalıyor. televizyonda falan da görmüşsünüzdür gurbetçilerin nerde problem yaşadığını ve şu var iki ülke birbirinden habersiz yahu yakın tarihlerde pasaportlarda değişiklik yapıyorlar fakat birinin koyduğunu öbürü tanımıyor kabul etmiyor nasıl bi saçmalık

Monoton yazıya çok sağlam bir örnek olmuş, tebrik ederim.

Not: Okumadım, içimden gelmedi

1. burada amaç bir yazın ürünü vermek değil, yani birilerinin edebi haz alması yahut edebi bir eleştri getirmesi için yazılmamıştır bu yazı.
    2. monoton yazı da neyin nesi onu da bi zahmet açıkla lütfen amacı gayesi nedir
    3. eğer haklıysan, ki iddialı gördüm helal olsun o ne öngörüdür
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

Yeryuzunde hicbir ulke kendi vatandasini Turkiye kadar asagilamiyordur.

Sen, birde bunlari yurtdisindaki elciliklerde gor. Amk elciligi ariyorum, Turkce icin 1 e basin diyor. Basiyorum bekle amk 20 dakika 30 dakika.

Telefonu kapatip tekrar ariyorum bu sefer 2 ye basinca hooop santral karsimizda.

Amk ben bunlarin.

Adama telefon aciyoruz bu nasil olur diye "Ya bu isler icin aramayin" diyor amk evladi peki bu is aramayacagizda sen ne sikimi yemeye oradasin.

kanında var abi kanında,almanyada yaşayan bi sürü tanıdıgım var adamlarda böyle şeylerin yapılma ihtimali çok düşük zaten yasalar var...ama türk yasa dinlermi nerde olsa kendini belli eder. demek bunun için arama diyor ablanı mikiyim dünya bu türk zihniyeti rahatlığı nezaman bitecekte kalkınacaz..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    siyahbereli
    kanında var abi kanında,almanyada yaşayan bi sürü tanıdıgım var adamlarda böyle şeylerin yapılma ihtimali çok düşük zaten yasalar var...ama türk yasa dinlermi nerde olsa kendini belli eder. demek bunun için arama diyor ablanı mikiyim dünya bu türk zihniyeti rahatlığı nezaman bitecekte kalkınacaz..

denetim ve şikayet olmadığı gerekli yaptırımlar uygulanmadığı için böyle genişiz ama arkadaş kimi kime şikayet edicez a.q
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Yazıyı yorumları hiç birini okumadım.

Tek bildiğim almanlar türkleri ( artık  ) zerresi kadar sevmez. Nefretinde ötesinde.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
Toplam Hit: 3130 Toplam Mesaj: 30