folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Almanya'da Okul Kaydına Yardım(İş)

Almanya'da Okul Kaydına Yardım(İş)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar, tüm mesajları okumadım ancak fırsat bulunca okuyup bildiklerimi aktarmaya çalışacağım. Öncelikle merak ettiğim, niçin hannover ve/veya yakınları?

İkincil olarak ise master mi bachelor mu? Yani lise mezunu olup üniye devam etmek mi istiyorsun burada, yoksa lisansı okudun yüksek lisans mı yapmak istiyorsun?

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ocak' ta fuar var neredeyse her yıl giderim, bu yılda gideceğim, ama hannover resmen çöp, eğer o zamana kadar işin çözülmezse mesaj at hatırlar bana,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@Robinson_Crusoe

bende bizzat kendim haberim olsa fuarlara gelip gorusmek istiyorum ama ist disi bi sehirde yasadigim icin malesef mumkun olmuyo bu,

@unbalanced

verdiginiz linklere bakiyorum suan tesekkurler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@unbalanced

hem up olsun hemde verdigin linkleri arastirdim muridim ve ben daha cok uygulamaliyi seviyorum cunku birseyleri kagit uzerinde ogrenmek yani sonucu gormeden kabullenmek bana gore degil ama uygulamali yani bilgisayardan yaparak ogrenmek hem daha eglenceli kolay hemde sonucu gorerek ogrenebilmek benim daha cok ilgimi cekiyor o yuzden uygulamali bi yazilim bolumu diye birsey varsa onu okumak isterim :) tesekkurler :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

applied science lara bakacaksin hocam o zaman ama hochschule (yuksek okul) da olabilir de bunun tam karsiligi almanya da nedir bilmiyorum, isviredekiler applied science denk geliyor ama almanya da ikisi de var. O yuzden hochschule nin hangi seviyede oldugunu bulman gerek..

Ama dedigim gibi yerinde olsam sadece computer science dusunurdum, digerinde zoralnma ihtimalin fazla olacaktir. cunku hep bilgisi olan kisilerle okumak zorunda kalacaksin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 2049 Toplam Mesaj: 16
almanya eğitim okul kayıt