folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Almanya'da Yaşayan Var Mı?

Almanya'da Yaşayan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

Bu aralar baya giden var çevremde. Merak ettiğim nokta Almanya bu kadar insanı neden alıyor? Bu gidenler Almanya standartlarına göre iyi mi kazanıyor?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    affetmez bunu yazdı

Bu aralar baya giden var çevremde. Merak ettiğim nokta Almanya bu kadar insanı neden alıyor? Bu gidenler Almanya standartlarına göre iyi mi kazanıyor?

Kalifiyeli eleman bulmak bu devirde artık zor. Almanya alma sebebi eğitim seviyesi ve alanında uzaman kişiler(Kaçak yollarla girenler hariç). en basit örnek doktorlar bir kaç seneye hastanelerde uzman doktor bulmak gittikçe zorlaşacak. Devlette cildiye bölümüne randevu almak neredeyse zor (Büykşehirlerde). Diğer bir örnek senin malına çökecek yolda giderken saldıracak bir toplum yok.(%3 Hariç) en önemli etken almanya askeri ücretle kaliteli şehirler hariç bizdeki istanbul izmir vs çok çok rahat geçinmen. Diğer nokta huzur. Oraya giden insanlar şikayet edenlere bakın %90 Plansız gitme ben oraya gideyim rahat yaşarım vs. düşüncesi var. 

frekaze tarafından 06/Haz/23 19:46 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    affetmez bunu yazdı

Kalifiyeli eleman bulmak bu devirde artık zor. Almanya alma sebebi eğitim seviyesi ve alanında uzaman kişiler(Kaçak yollarla girenler hariç). en basit örnek doktorlar bir kaç seneye hastanelerde uzman doktor bulmak gittikçe zorlaşacak. Devlette cildiye bölümüne randevu almak neredeyse zor (Büykşehirlerde). Diğer bir örnek senin malına çökecek yolda giderken saldıracak bir toplum yok.(%3 Hariç) en önemli etken almanya askeri ücretle kaliteli şehirler hariç bizdeki istanbul izmir vs çok çok rahat geçinmen. Diğer nokta huzur. Oraya giden insanlar şikayet edenlere bakın %90 Plansız gitme ben oraya gideyim rahat yaşarım vs. düşüncesi var. 

Kalifiye adam zaten bir yolunu bulur. Mesele onlar değil. Adam Türkiye'de işsiz Almanya'ya gidiyor falan. Yani bu açıdan tuhaf geliyor bana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Var.

Modern kölelik kısaca. 

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
Toplam Hit: 465 Toplam Mesaj: 4
alman