Almanyadan Protein Tozu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler nedir bu protein tozu ya ? ne olduğunu bilmediğiniz şeyleri alıcağınıza süt içip et yeseniz olmuyor mu?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler nedir bu protein tozu ya ? ne olduğunu bilmediğiniz şeyleri alıcağınıza süt içip et yeseniz olmuyor mu?

Hoca antremandan sonra hemen protein yollaman lazım kaslara o sebeple alınıyor diye biliyorum.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

şidmi bir ölçeğğinde 32 grmında 24 gr protein var hocam. 

misal süttün 100 gr mında 6 gr protein oluyo.

400ml sün içersek ne olur pek iyi olmaz ayrıca zor.

şimdi vucut yapmak için vucut ağırlığıx2 protein almak lazım ben 65 kiloyum 130 gr protein almam laızm günlük. süt ve etten yumurtadan almaya çalışsam bu miktarda proteini hem daha masraflı oluyo hemde o miktarı alırken yanında yağda almış oluyorum.

olay bu yani:)  ayrıca whey proteinler 10 dk da kana karıştığı için spor sonrası kaslara direk ulaşıyo hızlı gelişiyoruz

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Hoca peki antremandan hemen sonra alınan protein tozu ile gün içerisinde alınan protein tozu farklı olmalı mı? whey proteini, kazein proteini vs var ya.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Hoca peki antremandan hemen sonra alınan protein tozu ile gün içerisinde alınan protein tozu farklı olmalı mı? whey proteini, kazein proteini vs var ya.

aynen işte o isteğe göre . sen şimdi besinlerden yeteri kadar alamıyorsundur kazein alırsın günlük ihtiyacını karşıalr spor sonrası gibi hemen karışmaz kana o mesela gece uykusunda filan yada kalktığında içersin gün boyu karşılasın diye whey olanlar direk spor sonrası için. aslında ben günlüğüde karşılayamıyorum ama gün için kazein spor için whey alacak da money yok:) ayrıca şimdi basit bir kütle artışı istiyoruz yani 5 ay sonra film çekilmlerim başlıyo gibi profosyenelde değiliz:D

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 1123 Toplam Mesaj: 16