Almora, 01 Haziran Cuma Gecesi Studio Live’Da...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Almora, 1 Haziran Cuma gecesi Studio Live’da bir konser verecek. Senfonik Rock Orkestrası Almôra, 2001 yılında Soner Canözer tarafından kuruldu. Almôra, 2002 yılında yayınlanan “Standing Still & Cyrano” E.P.si ve yine aynı yıl içerisinde yayınlanan debut albümü “Gates of Time” ile büyük başarı yakaladı. Basın ve radyolar tarafından da ilgi gören bu albüm, bazı gazete ve dergilerde 2002 yılının en iyi on albümü arasında gösterildi. Almôra, aynı yıl içerisinde Kemancı Zine dergisi tarafından dinleyici oyları ile belirlenen “Yılın Yeni Topluluğu” ödülüne layık görüldü. Bazı yabancı dergilerde de olumlu kritikler alan bu albüm, özellikle Ürdün’de o yılın en çok ilgi gören yabancı rock albümleri arasında yer aldı. Takip eden yıl, grubun ikinci albümü “Kalihora’s Song” raflardaki yerini aldı. Almôra’nın ilk albümündeki başarısını perçinleyen bu albüm, özellikle yurt dışındaki bir çok basın organından olumlu kritikler aldı. 2004 yılı sonbaharında çıkan 3. albümü “Shehrâzad” ile yurt dışındaki başarısını arttıran Almôra, bu albümün Japonya’da yayınlanmasının ardından uluslararası platformdaki yerini de sağlamlaştırmış oldu. Shehrâzad albümünün Japonya’da ilgi görmesi üzerine, bu albümde bulunan Soner Canözer imzalı iki şarkı, ülkenin efsanevi müzikal topluluğu “Takarazuka” tarafından “Revue of Dreams” müzikalinde Japonca olarak seslendirildi. Ayrıca bu albümden Avrupa’nın en prestijli rock müzik dergilerinden biri olan Alman RockHard’da övgü ile bahsedildi ve Almôra bir müzik ve kültür elçisi olarak nitelendirildi. Almôra bu tarihe kadar Dio, Therion, Opeth, Tankard, Kreator ve Pain of Salvation gibi dünyaca ünlü bir çok grupla çeşitli konser ve festivallerde aynı sahneyi paylaştı. 2006 yılı başlarına gelindiğinde ise, Almôra’nın, 4. stüdyo albümü olan “1945” yayınlandı. Almôra’nın bu yeni albümündeki iki şarkı dünyaca ünlü Türk Tenor Hakan AYSEV tarafından seslendirildi. Türk Rock Müziğinde bir ilk niteliğinde olan Rock- Opera tarzındaki bu çalışmalar, basın ve dinleyiciden tam not aldı. Prodüksiyon anlamında da önemli bir aşama kaydeden Almora, “1945” albümüyle ulusal basında geniş yer buldu ve kendisinden övgü ile bahsettirdi.

-Mekan : Studio Live - Taksim - İstanbul
    -Tarih : 01 Haziran 2007 Cuma
    -Saat : 22:00
    -Bilet Fiyatı: 15 YTL

Bilgi için: 0216 556 98 00
    Biletler biletix.com’dan temin edilebilir.

- 18 yaş sınırı vardır.
    - Kapı açılışı konser başlangıç saatidr.

Abra Kadabra
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Almora Vallahi hayatımda ilk kez duydum bee :)))

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    oo almora ya bayılıtım opera metal yapıyormuş kendileri.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    Heyt be bende fiyatı belirteyim Bilet : 15 YTL
    edit zaten fiyat yazıyomuş pardon :)

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    a.q yeri çok basık yyaa hawalandırma sistemi boktan :) gelin rockncoke'a gidelim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

KaranLiklar icinde hissedersen bi gun kendini sakin isigi bulmaya calisma o anin tadina varmak icin dahada derine göm ruhunu 

baba grupdur kendileri türkiyedeki en iyi power metal gruplarındandır  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Ya studio live çok pahalı gitmeyi düşünenler dışarda zıkkımlanıp gitsinler yılbaşında bir şişe birayı 8 milyona kakalıyolardı. Ya da küçük votkalardan sokun içeri aynı paraya daha iyi içersiniz.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Senfonik metal de cok basarilar bence sea angels ve tears of angels favorilerim tavsiye ederim.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    the hell nights da boş geçmeyelim
Toplam Hit: 1071 Toplam Mesaj: 9