folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Alo Jale Ordamı? :)

Alo Jale Ordamı? :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

abi bu zaten küçük müridlerimizle yaşıt bi kasetden mp3 e çekilmiş bayaa eskidir bu hatta bazılarında karşı tarafın sesi gelmez bu enderin salak jalesini indirmeyin komik bile diyil siz benim werdiim adresi indirin

hahahhah olum JALE me laf söyletmem

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:

hahahhah olum JALE me laf söyletmem

olum normal şartlar altında bu mesajına nası bi cewap wereceimi bilosun ama tahribatın sewiyesini düşürmek istemiyorum sen kendi kendine göt ol :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yav siz son cikan bombayi yapsaniz gulmekten altiniza yaparsiniz. 6600 larda gorusme yaparken sesi disari verebilyior ve ayni anda mp3 dinletebiliyorsunuz

bir mp3 var konusma soyle : - alo semsettin verin (iki saniye bekliyor) -semsettin semsettin (yine iki saniye bekliyor) - ya birak simdi orda oldugunu biliyorum semsettini ver bana  vs vs

boyle uzayip gidiyor en sonun da kufur ediyor - o pezvn. e soyle gelip alsin cocuklarini  diye final

ama o aralarda iki saniyelik beklemeyi oyle bi ayarlamislarki adam mp3 dinlemiyorda sanki biriyle konusuyormus  saniyor. kac defa yaptik gulmekten geberiyorduk.

mp3 u alip yayinlayacagim yakinda acaip komedi...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

yav siz son cikan bombayi yapsaniz gulmekten altiniza yaparsiniz. 6600 larda gorusme yaparken sesi disari verebilyior ve ayni anda mp3 dinletebiliyorsunuz

bir mp3 var konusma soyle : - alo semsettin verin (iki saniye bekliyor) -semsettin semsettin (yine iki saniye bekliyor) - ya birak simdi orda oldugunu biliyorum semsettini ver bana  vs vs

boyle uzayip gidiyor en sonun da kufur ediyor - o pezvn. e soyle gelip alsin cocuklarini  diye final

ama o aralarda iki saniyelik beklemeyi oyle bi ayarlamislarki adam mp3 dinlemiyorda sanki biriyle konusuyormus  saniyor. kac defa yaptik gulmekten geberiyorduk.

mp3 u alip yayinlayacagim yakinda acaip komedi...

Under tahmin edebiliyorum adam apartta beklio dimi tam bişey diicek gibi oluyo ses ssuyosun filan :) aradım bulamadıydım bekliom bende

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 5820 Toplam Mesaj: 15