Alt Yazı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gumusservi
    gumusservi's avatar
    Dişi

torrent dan indirdiğim bi film var ama alt yazı yabancı olduğu için izleyemedim..türkçe alt yazı baktım ama bitürlü uygun olanı bulamadım çok karışık hiç birşey anlamadım..

torrent dan indirdiğiniz filmlerin uygun alt yazılarını nasıl ayarlıyorsunuz , nerden buluyorsunuz.

indirdiğim film Piazza delle cinque lune (2003) DVDRip XviD AC3-BR uygun alt yazıyı nasıl nerden bulabilirim.

Çok fotojenik bir "acı" çekiyorum. G ü l ü m s e . . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

uygun altyazıyı bırak, türkçe altyazısı yok.

filmin ingilizce adı: Five Moons Plaza

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

ilk saniyeler tutmayabiliyor. ama ben her hangi bir altyazıyı time adjuster programıyla senkronluyorum filme :) saniyelerini değiştirerek yani :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

BS playerla filmi aç, otomatik altyazı bulup sana öneriyor.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

indirdiğin torrent içinde .NFO dosyası varsa bir notepad yardımı ile açıp teknik özelliklerden FPS (frame per second) özelliğinin kaç olduguna bak.

Genelde 23.976 yada 25 olur.

Bir altyazı sitesine gir divxplanet türkcealtyazı ordan filme uygun FPS li altyazı yı indir. Baktın yok ozaman kendin bir yardımcı program ile editleme yapıcaksın var olan altyazıyı

nasıl yapacaksın

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=37487

Toplam Hit: 968 Toplam Mesaj: 5