folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ama Belkide Ölürüm

Ama Belkide Ölürüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek

çok güzel olmuş gerçekten.son yaşadıklarımı anımsattı bana unutmaya yüz tutanları tekrar hatırladım.

gerçekten güzel ama bence ölümü düşünerek yaşamak kötü.yani 1 3 5 7 ay ömrün kaldı sonra öleceksin denilen insanlar nasıl yaşadı hayatlarını anlamıyorum.onların yerinde olmak istemezdim.tamam bi gün ölecem ama o günü bilmek istemezdim..

ölümü düşünerek yaşama bencedaha mutlu olursun...

EMİRREİS'ten sonra seni böyle görmek güzeldi...:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

visionary bunu yazdı:
    -----------------------------

çok güzel olmuş gerçekten.son yaşadıklarımı anımsattı bana unutmaya yüz tutanları tekrar hatırladım.

gerçekten güzel ama bence ölümü düşünerek yaşamak kötü.yani 1 3 5 7 ay ömrün kaldı sonra öleceksin denilen insanlar nasıl yaşadı hayatlarını anlamıyorum.onların yerinde olmak istemezdim.tamam bi gün ölecem ama o günü bilmek istemezdim..

ölümü düşünerek yaşama bencedaha mutlu olursun...

EMİRREİS'ten sonra seni böyle görmek güzeldi...:D

umursamayarak yaşayamayız, sadece yaşadığımızı sanırız dünyada ölümler oluyor insanlar ölüyör bir gün bizde öleceğiz benim anlatmak istediğim o gün gelmeden bazı olayların farkına varmak geç olmadan müdahele etmek.

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek

umursamayarak yaşayamayız, sadece yaşadığımızı sanırız dünyada ölümler oluyor insanlar ölüyör bir gün bizde öleceğiz benim anlatmak istediğim o gün gelmeden bazı olayların farkına varmak geç olmadan müdahele etmek.

evet umursamadan yaşama demiyorum ki ölümü düşünme diyorum.mantık ve aklıyla hareket eden insan zaten hayatı farkına vararak yaşar..
Toplam Hit: 2659 Toplam Mesaj: 24