folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Amazon / Azure / Digital Ocean Ve Diğerleri Hangisi Alınmalı?

Amazon / Azure / Digital Ocean Ve Diğerleri Hangisi Alınmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Selamlar,

Bir mobil uygulama yapıyorum. Hedef ilk 6 ay için 10.000 - 50.000 indirme gibi düşünürsek, nasıl bir makine kiralamam gerekir. Hız ve erişilebilirlik önemli. Pek çok datayı saklayacak ve online olarak işleyip göstereceğim. Sunucu kiralarken nelere dikkat etmeliyim? Tavisyeniz ve ortalama bi maliyet fikriniz olur mu?

DB: MSSQL

Servis: ASP.NET 

Uygulama: IONIC

Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Bir mobil uygulama yapıyorum. Hedef ilk 6 ay için 10.000 - 50.000 indirme gibi düşünürsek, nasıl bir makine kiralamam gerekir. Hız ve erişilebilirlik önemli. Pek çok datayı saklayacak ve online olarak işleyip göstereceğim. Sunucu kiralarken nelere dikkat etmeliyim? Tavisyeniz ve ortalama bi maliyet fikriniz olur mu?

Teşekkürler.

DO da windows yok diye biliyorum

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Mssql yaparak hatanın dibine vurursun 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Selamlar,

Teşekkürler.

DO da windows yok diye biliyorum

Bu dedikleri için Linux yeterli

Toplam Hit: 881 Toplam Mesaj: 4
sunucu sunucu makine kiralama