folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Amazon Hesap Askıya Alınması Hakkında

Amazon Hesap Askıya Alınması Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

dün amazondan hesap açtım bi telefon aldım parayı çektiler hesabı askıya aldılar satıcı amazondu bilgi belge istediler gönderdim ama kabul etmedi kaldı öyle müşteri hizmetleri diye bişey de yok 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

yeni bir hesap açıp chatten sor hocam yönlendirirler seni

edit : aşağıda arkadaşlar ikinci hesap açma komple ban yersin tarzı şeyler demiş, dikkat edelim 

Genki tarafından 08/Şub/21 01:15 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetleri numarası bu olması lazım: 0850 390 21 53

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

O numara açmıyor mesaj atıp siteye yönlendiriyo siteyede askıya alındığı için giremiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Yeni hesap acma mukerrer hesap actigin icin omur boyu ban yersin. Benim hesabi blokladi amazon nedenini bilmiyorum 2 tane acmissiniz dedi yok diyorum acmadilar. odeme yaptigin kartin ile fatur adresin ayni mi girdin farkli ise bloklar direk onun belgelerini at.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Yeni hesap acma mukerrer hesap actigin icin omur boyu ban yersin. Benim hesabi blokladi amazon nedenini bilmiyorum 2 tane acmissiniz dedi yok diyorum acmadilar. odeme yaptigin kartin ile fatur adresin ayni mi girdin farkli ise bloklar direk onun belgelerini at.

.com da ayri hesabim vardi, com.tr de gecerli olmaz zannediyordum yeni hesap actim. Ban yedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

.com da ayri hesabim vardi, com.tr de gecerli olmaz zannediyordum yeni hesap actim. Ban yedim.

Ben 2. hesabi acmadigim halde banladilar, bir cok kez yazistik olmadi. simdilik bir hesabim var ama asla chatten yazmiyorum yakalamasinlar diye

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

2 hesap niye yasak ki ? belki 5 farklı hesapla alışveriş yapmak istiyorum ben.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Ben de 2. bir hesap açıp prime üyeliği almıştım. Hesap kitlendi. Adres telefon vb. bilgileri ve yorum kısmı vardı. Sallama bilgiler girmiştim. Hatırladığım kadarını yazdım yoruma da prime video  için açtım lütfen kilidi açın yazdım 1 saate açtılar :D

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Üye Olurken ABD olarak Ulkeyı sectıysenız Hesap askıya alınır.

Toplam Hit: 757 Toplam Mesaj: 10
amazon alışveriş