folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Amazon Kullanılmış Ürünü Sıfır Diye Satıyor.

Amazon Kullanılmış Ürünü Sıfır Diye Satıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

amazondan ben de ayakkabı aldım beklediğim gibi deil dedim iade açtım o sıra aykkabı lazım bitane daha aldım geldi ikisi de sketchers mk o da geldi mal defolu 2 sini de iade için kayıt açtım 1 aydır kargo gelip teslim almıyor

amazon siktirsin gitsin bi tr firmalarından ders alsın bu teslimat vs. konularında. Tam bir kanser amazon. Geri kalanda iyi ama.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Amazona dikkat edin. Sepet fiyatları vs acayip oynuyorlar. Düne kadar gözüm kapalı derdim ama ayak üstü öpecekler adamı, ürünlere taşıma paketle e ücreti, ürünün fiyatını ödeme yapacakken yükseltmeler vs. Dikkat edin.

ulen güvenip alışveriş apacak bir platform geldi dedik. Ondada dolap dönüyor. 

Edit.

eklemeyi unuttum ürün aldım ürn aldığımdan farklı geldi oda geç geldi. Adamlara ulaştım zorda olsa bir liyakatsızlık bir rahatlık gönderin ürünü dedi. Lan dedim yavşak sen ürün 4 katlı diye sattın bana neden 3 katlı gönderip bide geri istiyorsun dedim. Muhatap alınmadık tabi.

girdim bir olumsuz yazayım diye YAYINLAMADILAR.

diğer olumsuz yorumlarıda yayınlamadılar.

siyahbereli tarafından 25/May/21 18:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Amazonda bu aralar bozdu kendini 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

ben amazondan teflon tencere contası almıştım, olmadı. 

Geri yollim dedim 50 lira 50 liradır diye, iade şeysi oluşturdum ve anında paramı hesaba yolladılar + ürünü de geri istemediler. 

Ben nabıcam şimdi bu contayı onu çözemedim, o kadar geri paketlediydim bi de. 

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@GoQaN Amazon öyle yapanları kara listeye alıyor ve hesabını banlıyor. Yeni hesap açsan bile adresinden, kredi kartı numarandan vs tanıyıp sipariş vermeni engelliyor. Yeni yeni başladılar arada ağlayanlara denk geliyorum.

bunların bilgilerini amazondan alıp ülkeden sınır dışı etme fikri ..... neyse.

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

amazon iadeleri artık kapıdan aldırıyo aramex diye bi firmayla. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Valla iade memnuniyet hizmet kargo konusunda amazonun üstüne tanımam. 
    ertesi günü teslimli 30 liralık ürün almıştım. Adamların araç bozulmuş kurye aradı abi yarın getirsem sorun olur mu dedi. Ben de bugün ihtiyacım var dedim. Tamam dedi. An ve an zaten gpa ile bakabiliyorum nerede diye. Aracı tamir edememişler aradı erken gelemeyiz diye. Sorun değil gece 2ue kadar ayaktayım dedim gece 12:30da getirdiler. 
    iade konusunda ise  geçen hafta 29 liraya şarj kablosu aldım. 2. Gün masadan düştü başlık kırıldı. Sadece fotoyu attım desteğe bunda hata benim mi falan yazamadan direkt ürün sizde kalsın ücret iadesi yapıyorum dedi. 

3 5 kuruş fark varsa tr geldiğinden beri amazonu tercih ediyorum. 

map alacaktım n11de 35 amazonda 110. Bu durumda n11i tercih ettim. 

trendyol asla kullanmam

hepsiburadaya ise girip bakmam bile. 

Toplam Hit: 2322 Toplam Mesaj: 18
amazon amazon kullanılmış ürün satışı