Amazon Türkiye Ürün Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Dropshipping muhabbetleri falan filan aklıma takıldı konu açayım dedim. Logitech f710 oyun kolu var şimdi. amazon türkiyede 233₺ fiyatından satılıyor. teknosada 180₺. bir başka ürün logitech g231 kulaklık amazon türkiye 438₺ teknosa ve d&r da 330₺.

Arada bu kadar fark olmasına rağmen amazon türkiyeden alan var(5 yıldız vermiş müşteri yorumu olarak görünüyor). Garip bir durum.

C++ öğrenme aşamasındayım. app yapmışlığım yok. Bir script yapılsa, amazon trde mağza açıp sipariş geldikçe ucuz olan yerden direkt aynı bilgilerle sipariş edilse nasıl olur?

Twitterda biraz gezinince şu algının olduğunu gördüm. "Aynı kaynaklarla nasıl kaliteli hizmet yapılıyor herkes görsün hoşgeldin Amazon", "n11 ve hepsiburada müşteri temsilcileri sağolsun kemoterapiden kurtulacağız sonunda. Hoşgeldin Amazon" vs. Sırf marka adından bile ekmek yenir gibi duruyor.

İşin olabilitesi nedir? hukuksal açıdan?

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Işyeri acman ve vergi mükellefi olman gerekir muhtemelen hocam, bir muhasebeci ile konuşup bu konudaki güncel ücretleri öğrenip yıllık maliyet çıkarabilirsin. Sonra da epey.com dan falan fiyatlari cekersin, amazonun zaten api ı var, ucuz ürünleri eklersin işte 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

ilk açıldığında felaket fiyatlar varmış donanımhaberden konusu var takip ettim

42 tl ye latop alan olmuş

80 tl ye 240gb ssd alan olmuş

öyle böyle değil

ssd gelmiş adamın eline de laptopu bilmiyorum

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Iade geldi mi cok ağlarsın dostum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

amazonun tek avantajı satıcı leyine işleyecek olması sanırım . bizde e ticaret yapıyoruz . n11 ve hepsiburadanın komisyon oranları yüzde 30 a varıyor . kategoriden kategoriye değişiyor tabii.

müşteriler kahrolsun yazıyor ama hepsiburadadan alıpta istediği zaman değiştiremeyen neredeyse hiç kullanıcı yoktur . bu tamamen o şirketin politikası . satıcılara küfrediyorlar ama hiç bir müşteri hepsiburadanın satıcı arayüzünü bilmez . biz adres ad soyad dışında hiç birşey göremiyoruz . iade talebi geldiği zaman mantıklı bir nedense , kabul etmek zorundayuz . puanın düşmesini göze alamayız . n11 biraz daha rahat bu konularda . ama şöyle söyleyeyim . umarım amazonda düşük komisyonlarla iş yaparız . ve daha uygun fiyattan tüketiclerle buluşur bu ürünler . 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

@my4  https://twitter.com/avhsturan/status/1042399085351694336 

aha bug oldu mesajım görünmüyor.

GuArDiAn55 tarafından 22/Eyl/18 00:41 tarihinde düzenlenmiştir