folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Amazonda İlk Satışımı Yaptım. Nasıl Göndericem?

Amazonda İlk Satışımı Yaptım. Nasıl Göndericem?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Beyler, hb trendyol n11 ggde satış yapıyorum. amazonda ilk satışı yaptım dün.

ama bunun sistemi sanırım biraz farklı. nasıl kargoya hazirlicam ürünümü. hb trendyol gibi sipariş numarasıyla ücretsiz gönderim yok mu bunlarda?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim anladığım kargo işine karışmıyorlar. Sana kalmış.

Müşterilere mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmek için Amazon’da standart teslimat ücretsizdir. Satıcılar, müşterilerin siparişlerini standart gönderim ile ücretsiz olarak sağlar. Hızlandırılmış teslimat hizmeti sunan satıcılar, bu hizmeti satın almak isteyen müşterilerden ek ücret tahsis edebilir.

Satıcılar, müşterilerin siparişlerini kendi anlaşmalı oldukları kargo şirketleri ile gönderir. Amazon’un satıcıların kargo şirketi tercihi üzerinde bir yönlendirmesi yoktur.

https://services.amazon.com.tr/hizmetler/amazonturkiyesatis/sikca-sorulan-sorular.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 765 Toplam Mesaj: 2
amazon satış