Amcamın Züccaciye Dükkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

merhaba üstadlar amcam züccaciye üzerine dükkan açtı fiyatları kütahyalı olduğumuzdan ucuz isteyenler bakabilirler whatsaptan yada dm den furkan yönlendirdirdi derseniz her türlü yardımcı olurlar. ayrıca iki üç parça ürün seçiminde hediye falanda ayarlatırım. toptan alım vs isteyenler içinde elimden geleni yaparım üstadlar. bu ürünlerden çok anlamıyorum ama hoşuna giden olursa çekinmeden banada yazabilir.

https://www.instagram.com/atazuccaciye/

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayırlı işler. Size önerim Instagram'a parayla reklam verin. Instagram ortam dinlemesi yaptığı için adamına göre reklam veriyor. Özellikle kadın milleti çok meraklıdır bu satılanlara.

Para harcamadan para kazanılmıyor maalesef.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hayırlı işler. Size önerim Instagram'a parayla reklam verin. Instagram ortam dinlemesi yaptığı için adamına göre reklam veriyor. Özellikle kadın milleti çok meraklıdır bu satılanlara.

Para harcamadan para kazanılmıyor maalesef.

instagramın reklam algoritmasını anlamadım

paratoner reklamı çıktı karşıma

dedim herhalde daha saçma birşey çıkmaz demez olaydım

tren brandası çıktı sonra

bakalım sıradaki ne :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bazen saçmalayabiliyor. Birde reklamverenin bilmemesinden kaynaklanıyor. Bir ara bana sürekli İsrail'de bir Türk kebapçının reklamı çıkıyordu durmadan. :)

Reklamveren ilgi alanını çok uzun tutunca taa Türkiye'de bile çıkıyor reklam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Linki bir uzerinden verirmisin bu sekilde acilmiyor

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

fotoğrafları kim çektiyse retouch konusunda büyük sorunları varmış hayatımda böyle solmuş çini görmedim ben 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    sRcN bunu yazdı

fotoğrafları kim çektiyse retouch konusunda büyük sorunları varmış hayatımda böyle solmuş çini görmedim ben 

Snapseed uygulamasından HDR özelliğini uygulasınlar 👍🏻

Renk ve aydınlatma konusunda baya yardımcı olur bu program. 

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayırlı işler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

müdür fotoğraflara bakmamıştım fakat baktıktan sonra

dükkan yakınında bir yerde ise şöyle bir şey denemenizi öneririm

https://www.youtube.com/watch?v=T6fnHEvLyAE

slr kamera olayına girmeseniz bile tripod gibi ayakta duran selfie çubukları var onlardan alıp kullanabilirsiniz 

çekimi yapmadan önce 2-3-5 artık saniye hangisi uygun ise zamanlayıcı ya al, deklanşöre bastıktan sonra elini kameradan / telefondan çek zamanlayıcı ile kendi çeksin 

mümkünse kumanda gibi bir şey kullan 

wert tarafından 15/Haz/20 20:37 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 1248 Toplam Mesaj: 9
züccaciye