AMD ANAKART Secimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoLiS
    SoLiS's avatar
    Erkek
    Beyler amd anakart alıcam bana computerci :)
    Msi nforce2 ddr önerdi sizce msi mı alıyım yoksa nforce2 epox mu alayım bu ikisi arasında cok büyük performans farkı war mı?

-= To Be OR NoT To Be =-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    valla epoxu tavsiye ederim..

ama msi da kötü kart değil..

ama ben kendime toplayacak olsam epox alırım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Bana kalsa Asus A7N8X alırım.Tomshardware de her yönden birinci kart secildi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ZyreX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bana kalsa Asus A7N8X alırım.Tomshardware de her yönden birinci kart secildi...
    -----------------------------

toms hardwarein sponsorlarından birisidir asus :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    MSI derim ama epox ´da iyidir.
    bana kalsa MSI alirim :))

Laaaaaan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    msi ın ek özellikleri

epoxun kalitesi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeZa_18_
    CeZa_18_'s avatar
    Erkek
    ben olsam msi anakartını tercih ederdim benimkıi msi manyak bi icad uçak ğibi yinede sen bilirsin ben tercihimi söyledim.ama diğerleride küçümsenmiyecek kadar iyi sayılır....

_Mc.CeZa_18_
Toplam Hit: 1934 Toplam Mesaj: 7