Amd Vs Intel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Oyunlar dışındaki platformlarda aman aman bir fark oluşturduğunu düşünmüyorum.

İşyerinde Intel var, evde AMD.. İkisinde de hiçbir fark görmedim.

Evdeki kasa coolermaster (kasalardan anlamam da heryeri delik deşik, iyi gibi geldi ondan yazdım), ama soğutucusu aman aman bişey değil, hayvan gibi oyun kasıyorum bazen bana mısın demiyor.

İşin özü, işinizi görüyorsa o iyidir.

Öte yandan, Intel piyasayı elinde tutuyor orası başka.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

AMD Fakir kızdır pahalıya kaçmaz ekonomi dostudur temelde iyidir hoştur ama şık ve alımlı gözükmesi için bişeyler hediye etmek lazım(sogutucu fan) ona deger verirseniz uzun süre sizi bırakmaz.

İNTEL zengi kızıdır pahalıdır cebinizi hafifletir kendi ayakları üstünde durabilir sizin hediyelerinize ihtiyacı yoktur.Bazen garip triplere girer neoluyomk dersiniz, bi bakmıssınız bir gün ucmus gitmiş

İkisinide deneyin tarafınızı secin

laptop intel masaüstü amd diyorum

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

beyinimi yormaya bile gerek yok. herkes biliyor zaten işlemci konusunda. sağır sultan bile duydu. amd işlemcileri intel in çok gerisinde!

not: amd işlemci kullanıyorum. fakirliğin gözü kör olsun :D

BerkayCit tarafından 13/Tem/15 13:04 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Kendim hep intel kullandım sağda solda ilgilendiğim bilgisayarlarda amd olanlarda çok sıkıntı yaşadım. İşlemci olarak paranız yetmiyorsa amd alın ama ati ekran kartından KESİNLİKLE uzak durun. Özellikle grafik işleriyle (photoshop, video işleme, 3d max) uğraşıyorsanız çok küfür edersiniz. Bununla ilgili konu açmıştım. 10 senedir 2-3 yılda bir ati deniyorum belki düzelmiştir diye en son 650 TL'lik kart aldım yine pişman oldum atiden yediğim son kazık oldu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    ProSky bunu yazdı

aha ban gölü canavarı ortaya çıkmazsa iyidir

Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün şu mübarek gün :D

İntelin ta AMD nin ta bilgisayarın ta.

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

AMD Fakir kızdır pahalıya kaçmaz ekonomi dostudur temelde iyidir hoştur ama şık ve alımlı gözükmesi için bişeyler hediye etmek lazım(sogutucu fan) ona deger verirseniz uzun süre sizi bırakmaz.

İNTEL zengi kızıdır pahalıdır cebinizi hafifletir kendi ayakları üstünde durabilir sizin hediyelerinize ihtiyacı yoktur.Bazen garip triplere girer neoluyomk dersiniz, bi bakmıssınız bir gün ucmus gitmiş

İkisinide deneyin tarafınızı secin

laptop intel masaüstü amd diyorum

AMD soğutucusunun Türbo fan gürültüsünden usandım jubei mürüdin sıvı soğutucusunu aldım

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Onu bunu boşverin de: ketçap mayonezi patatesin üstüne mi dökersiniz kenarına mı?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 4092 Toplam Mesaj: 38
amd vs intel