folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ameliyat Olucam Galiba, Bir Süreliğine Yokum. Hakkınızı Helal Edin Lan

Ameliyat Olucam Galiba, Bir Süreliğine Yokum. Hakkınızı Helal Edin Lan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Tomografi sonuçlarını aldım bugün. Apar topar bronkoskopi yaptılar. 1 aya kadar sonuçlanacak. Uzun soluklu bir görüşme yaptım doktorumla. Ameliyat olma durumunda organ nakli beklemem gerekecek. Bu büyük bir risk benim için çünkü Türkiye gibi ülkelerde organ bağışı çok az ve en az bulunan organ ise akciğer. Birde yaş, kilo gibi ekstreme durumlar ortaya çıktığından; sadece beklemiş olacağım. Bu yüzden ameliyat olmayı istemediğimi, düzenli ilaç veya klinik tedavisini kabul ettiğimi söyledim. 

Portatif solunum cihazı ile yaşamaya başladım :( Benim açımdan üzücü olan şu ki; bu koduğumun aletine alışmam lazım. Şimdilik durum bu şekilde. Zaten bu postu yüzümde oksijen makinasının maskesi ile yazıyorum, düşünün yani :):):):)

Neyse durum bu. Haydi chav...

hacı allah acil şifalar versin. Saygı sevgi ve dualarım seninle.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Tomografi sonuçlarını aldım bugün. Apar topar bronkoskopi yaptılar. 1 aya kadar sonuçlanacak. Uzun soluklu bir görüşme yaptım doktorumla. Ameliyat olma durumunda organ nakli beklemem gerekecek. Bu büyük bir risk benim için çünkü Türkiye gibi ülkelerde organ bağışı çok az ve en az bulunan organ ise akciğer. Birde yaş, kilo gibi ekstreme durumlar ortaya çıktığından; sadece beklemiş olacağım. Bu yüzden ameliyat olmayı istemediğimi, düzenli ilaç veya klinik tedavisini kabul ettiğimi söyledim. 

Portatif solunum cihazı ile yaşamaya başladım :( Benim açımdan üzücü olan şu ki; bu koduğumun aletine alışmam lazım. Şimdilik durum bu şekilde. Zaten bu postu yüzümde oksijen makinasının maskesi ile yazıyorum, düşünün yani :):):):)

Neyse durum bu. Haydi chav...

Hacı Müslüman olmadan gidersem hakkımı helal etmem mq :D

Buda kapak olsun :)

Şaka maka biyanada Sana Bişiy olmaz Be Hacı Mürid Ölmez amk :D

Yakında Güncelenecektır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

tekrar geçmiş olsun hoca, dikkat et kendine 

Toplam Hit: 7109 Toplam Mesaj: 74