Ana Sayfa Değişmemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

arkadaşlar bir anda ana sayfam delta home filan oldu kıbrıstan ev ilanlarına bakıyordum da.şimdi essenital vardı bi uyarı vermedi nod 32 ve adaware kuruyorum ana sayfayı regeditten halletcemde bilgisayarda bi sorun oluşmasın keylog filan?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

interneti actigin explorera sag tik yap ozellikler de orda c:/program files/tarayici.exe "www tahribat com" gibi yazi varsa o tahribat.com yazisini sil

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abds
    abds's avatar
    Erkek

Başlat çalıştır regeditte arama yap sitenin ismini bulduğun verileri temizle homepage olan yer varsa googleye çevir.Kullandığın tarayıcıdan seçenekler kısmından anasayfa yerini kontrol et.Hiç olmadı google amcayla yakınlaş :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

http://seoexecutive.org/delta-search-nasil-kaldirilir-22-apple-kaldirma.html aynısı başıma geldi regedit falan denedim direkt işe yaramadı adw cleaner kurdum düzeldi anlamadım ne olduğunu bi programla gelmişti

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Trend Micro HijackThis diye google'da arat, programı indir yükle..

Bütün tarayıcılarındaki anasayfalar değiştirilebilir olacaktır..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

bu delta sikini hiç uğraşmadan bir kaldıran ben miyim yav?

uninstall ettim, normal kapattım gitti.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Firefox'ta tarayıcıya about:config yazıp oradan başlangıç sayfasını rahatlıkla değiştirebilirsin. Chrome'da zaten böyle bir şey olduğuna rastlamadım. Internet Explorer'da kaldırmak için de Win+R -> msconfig -> sistem başlangıcında çalışan uygulamalara bakıp hangisinin böyle bir şey yapabileceğini tespit edip sistem başlangıcından kaldırırsın. Sonra bilgisayarı yeniden başlattığında uygulama silinebilir hale gelir sistem tarafından kullanılmadığı için. Uygulamayı sildikten sonra IE'de de başlangıç sayfası değiştirilebilir.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 1258 Toplam Mesaj: 7