Anadolu Lisesinden Düz Liseye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

merhaba müridler

bildiğiniz gibi anadolu liselerinde sınıf gecmek için ortalamanın 3.0 olması lazım

ama düz liselerde 2.5

şimdi 2.5 le 3.0 arasında allan bir anadolu öğrencisi düz liseye gecse direk gecer mi

eger gecerse ne zman gecmesi lazım

bilen varsa şimdiden teşekkürler

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    cwp vcerkcek yok mu yawwwwww

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

evet geçer. eğer bu sene kaldıysan hemen düz liseyle konuş. al öğrenci olduğun için fazla zorlamaz alırlar.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    peki ortalama yükseltme sınavlarda deneyip olmassa gecsem olur mu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Anadolu lisesi, yabancı dil ağırlıklı lise, Anadolu öğretmen lisesi ve fen lisesinden genel liselere öğrenci nakli  aşağıdaki esaslara göre yapılır.

a) Öğrencinin okula kaydının yapılmasından sonra velisinin, görev yeri veya iş yeri değişikliği ile can güvenliği, doğal afet ve sağlık kurulu raporu gibi sebeplerden herhangi birinin meydana gelmesi,

b) Özel bir orta öğretim kurumunda öğrenim gören öğrencinin velisinin nakil isteğinde bulunması,

c) Tasdikname ile okuldan uzaklaştırma cezası alınması,

d) Öğretim programlarını izlemekte zorlanan veya uyumsuzluk gösteren öğrenci için velisinin nakil isteğinde bulunması ve bu isteğin, rehber öğretmenin katıldığı sınıf öğretmenler kurulunca da uygun görülmesi.

Veli isteği ile olan nakiller yarıyıl ve yaz tatilinde, diğer nakiller ise özürün durumuna göre meydana geldiği tarihten itibaren en geç bir ay içerisinde yapılır.

Edit: Olabilir ama okulların nakil zamanları oluyor onları gideceğin okula sor. Sorumluluk sınavları hazirandaydı sanırım sınava girip nakil için başvurabilirsin gibime geliyor. Sen yinede okuluna sor.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

üç müç diye ortalamayla geçme mevzusunuda ilk defa senden duydum saçma geldi ei ce araştır 

fen lisesinden düz liseye geçme tecrübesi yaşamış biri olarak ortalama yapmak istiyorsan yazın canın sıkılınca babanı al git okula ayrılacam de tastiknameyi al çık basit iş okumuyorum kardeşim zorla mı bitti gitti yükseltme sınavlarına düz lise de gir çok basit oluyo rahat edersin dik üçgende 3 4 5 değerlerini veriyorlar aradaki açı Q veriyor tanjant ve cotanjant değerlerini istiyorlar bu derece basit sorular var full çekersin ( bu tip soruları da çözemeyecek seviyedeysen okuma zaten sanayiye git çalış ) 

anadolu da aldığın ama düz lisede olmayan ders notların iptal olacak örnek benım ıngılızce dersim 3 idi düz lisede o zamanlar ingilizce dersi yoktu iptal oldu o not yükseltmede 3 dersi de düzelttim ortalamam 5.00 oldu birincilikle çıktım karar senin....

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    drexler bunu yazdı:
    -----------------------------

üç müç diye ortalamayla geçme mevzusunuda ilk defa senden duydum saçma geldi ei ce araştır 

fen lisesinden düz liseye geçme tecrübesi yaşamış biri olarak ortalama yapmak istiyorsan yazın canın sıkılınca babanı al git okula ayrılacam de tastiknameyi al çık basit iş okumuyorum kardeşim zorla mı bitti gitti yükseltme sınavlarına düz lise de gir çok basit oluyo rahat edersin dik üçgende 3 4 5 değerlerini veriyorlar aradaki açı Q veriyor tanjant ve cotanjant değerlerini istiyorlar bu derece basit sorular var full çekersin ( bu tip soruları da çözemeyecek seviyedeysen okuma zaten sanayiye git çalış ) 

anadolu da aldığın ama düz lisede olmayan ders notların iptal olacak örnek benım ıngılızce dersim 3 idi düz lisede o zamanlar ingilizce dersi yoktu iptal oldu o not yükseltmede 3 dersi de düzelttim ortalamam 5.00 oldu birincilikle çıktım karar senin....
    -----------------------------

hehe o a liesine genelde ilk 7.5k da girmiştim

ama çok sıkıolar hacı ve öss içinde çok gereksiz ordan ztn bişi alamıorum dersler 1 orda kalıpta napıım

dershaneye odunu verdim artık ne yaparsak...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    gidip bi gör düz liseleri sonra karar ver bence...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

bence düz liseye hiç geçme, tabi liseden sonra üniversiteyi düşünmüyorsan ki üniversiteyi düşünsen anadolu lisesini haklardin.

"yok baba üniversite iyi güzelde aşırı ders çalişmak bana göre değil daraliyorum ben!" diyuorsan meslek lisesine geç hemen..

In every job there is a no
Toplam Hit: 3906 Toplam Mesaj: 9