Anadol"Un Macerası (Fıkra)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek

Birgün ferrarinin birisi otobanda hizli bir şekilde ilerlerken birden yanından bir araba geçmiş. Ferrarinin sahibi haliyle şaşırmış ve yüklenmiş gaza. İleride bir anadol görmüş; aracı sağa çekmiş kaputu açmış kurcalıyor. Adam hayretlere düşmüş. Aynı hızla ilerlerken bir süre sonra yine Anadol sollamış bunu. Ferrari iyice kıl olmuş ve köklemiş gazı bir süre sonra Anadolu yine yolun sağında bulmuş, acımasızca geçmiş ve şöyle demiş ; -Aha bu sefer iflah olmaz.

Güle güle ilerlerken yine aynı şey olmuş ve anadol sollamış. Adam sinir krizleri geçiriyorken ileride Anadolu görür ve oda sağa çeker sonra;

(Ferrari Sahibi)  -  (Güle oynaya)  S.a birader, araba bozuldu sorun var heralde hehhhe heh eheheh

(Anadol Sahibi)  -  A.s birader, sorma yaa, a.q sabahtan beri uğraşıyorum 4. vitese attıramadım daha...

(Ferrari Sahibi)  - Dumurrrr!!!!

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

muhahaha

süper ya

dumur :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    süperssin usta sağol :P

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    4. vitese atamıyomuş  5. viteste uzayamı çıkıyo bu alet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    :D 4. vitese attıramamış hele.. pis dumur olmuş adam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bildiğiniz üzere anadollar 4 vites. ancak anadol gerçekte rallilere katılmıştır ve adını hatırlayamadığım usta bir sürücümüz jaguar geçmiştir. buda bilginiz dahilinde olsun /:

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    ahah güzelmiş :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek
    çok manyak bi fıkra...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    şahane...:D:D:D

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
Toplam Hit: 1874 Toplam Mesaj: 9