folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Anakartı Değiştireceğim Hangi Anakartı Almayılım

Anakartı Değiştireceğim Hangi Anakartı Almayılım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@ yunusdogan,

:) Link sağlam çalışıyor üstat,

@ Liquid,

Üstat oyunlarda hiç reset yapmadı bu konuya mesaj yazarken yine usb hatası verdi,

https://hizliresim.com/oKl8ai

Resimde kırmızı işarete aldığım yer bazen sarı ünlem oluyor yine sarı ünlem varken bu sefer hiç yapmadığımı yaptım CardReader_Genesys_Win81_64_VER45021004 adlı kendi sürücü dosyasını buldum setup dan kurdum makina bi saçmaladı sonrasında açılmadı,

Ardından windows geri yüklemesi yaptım,

https://hizliresim.com/5IfOuY

Şu an o sürücü hatası yok sistem sıkıntısız soruna neden olan olay o üstat, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

sen tek cihazda değil hepsinde sorun var diyorsun yazılımsal olduğunu sanmıyorum. dediğimi bir dene önce biostan usbleri kapat. harici usb kartı tak kullanmayı dene

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

sen tek cihazda değil hepsinde sorun var diyorsun yazılımsal olduğunu sanmıyorum. dediğimi bir dene önce biostan usbleri kapat. harici usb kartı tak kullanmayı dene

Nasıl kapatacağım üstat biosdan hangi menü altında, birde biosa girmiyor ssd olduğu için direk windows açılıyor,

Liquid ,

Edit: Üstat galiba oldu bios tan usb leri kapattım 2 tane usb to pci kart bağladım birisine klavye fareyi diğerine de wifi adaptörü bağladım şu an bir sıkıntı yok gibi bakalım sorun oluşacakmı,

Robinson_Crusoe tarafından 29/Eyl/20 18:09 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 2612 Toplam Mesaj: 24
anakart cpu bios