folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Anakartla İlgili Bir Soru

Anakartla İlgili Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

jubei ne isteyim peki canım kardeşim ? 5 tl mi 10 tl mi..bak yazdıklarımı iyi okursan ucuz çin malı ürünlerde bulabilirsin diyorum. bahsettiğim fan tertemiz sıfır gibi fan sen bi çarşı bilgisayarcılarına git bak bakalım kaç para isteyecekler .. iyi günler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

babybash22 bunu yazdı:
    -----------------------------

jubei ne isteyim peki canım kardeşim ? 5 tl mi 10 tl mi..bak yazdıklarımı iyi okursan ucuz çin malı ürünlerde bulabilirsin diyorum. bahsettiğim fan tertemiz sıfır gibi fan sen bi çarşı bilgisayarcılarına git bak bakalım kaç para isteyecekler .. iyi günler

-----------------------------

Yapma gözünü seveyim,orjinal bile olsa 20 Tl yüksek bir rakam. evet en mantıklısı 10 TL demen oda burası TBT olduğu için ama dışarda en fazla,max. 15 T,dir.Ben çarşı bilgisayarcılarına bakmam çünkü ne kadar kazıkçı ne kadar aç gözlü ve tuttuğunu s....meye çalışanlar olduğunu biliyorum,onlarda esnaflık yok ne geçirirsem mantığı var heleki bilgisayardan anlamayan müşteriyi buldukları anda eyvah eyvah.(lütfen bana dişlerini sıkarak canım kardeşim diyerek kızma sadece görüşümü belirttim)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ayriyetten sorun fanda deil bosuna cocuga ne fan satıonuz :D

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Ekran Kartı Yeni Degişmiş Kardeş Sen biosu Default Et Sonra Da Monitoru Kablosunu Kontrol Et Winamp Çalışıyorsa işlemci ile alaka yok görüntüde var .

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 2049 Toplam Mesaj: 15