folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Analiz ( Konu:Kızlar )

Analiz ( Konu:Kızlar )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı:
    -----------------------------

Genlik dusunceleri yakinmalarla dolu.onlarin sahit olduklari geleneklerine gecmisine bagli bir kultur vardi o kulturle yetismis aile yapilarindan gelme sokaklarda buyuduler.ahlaki yozlasma ekonomik dengesizlikler toplum yapisinda da radikal degisimlere neden oldu.oysa bizim sehirlerimizde ve de genelde degisim 90larda basladi.Evet benzer konusmalari yakinmalari bizde yasiyoruz sahit oluyoruz.kendim Antalya da turizmin icindeyim evinden ailesinden uzakta kizlarimiz erkek li kizli gruplarla geliyorlar hissettikleri butun ozgurlukleri disari rahatca verebiliyorlar.Kizlarimizin bu hali bilmiyorum kucuk kasabalarda boyle degil galiba sanirim ben bir ay once  Bursa ya gittim arabamla.yolumu koylere surdum degisiklikleri gormem icin evet insanlarimiz hala kirsalda bildigimiz gibiler ama degisim kentlerde anlatilan gibi.Yaz basinda bi arkadasimin yanina gitmistim İzmir e gelirken Odemis e saptim koylerdeki yasami  gayet guzel insanlari  sicacik ordaki genc kizlar olsun oglanlar olsun gelenekleri neyi ifade ediyorsa oyleler.Koy kahvesinden iceri girdiginde soyle size bakip saygi gostermeleri  saflik ve durustlukleri  gayet guzel ve dogal buyuk kentlerdeki yozlasmislik gibi degil.Ama arkadasimizin acilen iletisime gecmesi lazim insanlarla konusmali ne olursa olsun konu ne olursa olsun bu sekilde kendisine ve onu bekleyen buyuk gelecegini baltalamamasi icin bu onemli gelelim kizlarimiz bizim icin en buyuk ornek annemiz dir.kafamizda degisik profilllerde kadinlarimiz olur.bir tane asla olmaz.ne istedigimiz onemli buna gore hareket edersek sapmalar yasamayiz diye dusunuyorum.tek tip annelerimiz gibi kiz lar bulunamaz.Kizlar daha cok duygulariyla hareket ederler bunu da anlayabilmek erkek icin en sinir bozucu olan yaklasimdir.onemli olan sizin bu sinyalleri dogru algilamaniz.Sizin ne istediginiz onemli aslolan.kendisini farkettirmeyi seven kizlarimizda var cekingen utangac kendisini ifade edemeyen kizlarimizda.onemli olan sizin tercihiniz.kafanizdaki negatiflerle bakarsaniz aradiginiz profili olusturamazsiniz.konu basligindaki yazi cok karamsarlik dolu.

yeni okudum bu yazıyı ve beğendim. "İnsan sorumludur" ve dışa atıflar çoğaldıkça sorumluluk azalır diye düşünüyorum. Başkalarına zorla kültür empoze etmek gerekmiyor,sadece model olmak önemli. Her şey yaşantılarla öğreniliyor. Belki bugünün cıvık,ne idüğü belirsiz dediğimiz kızları yarın yaşadıkça kendisi ölçüp biçecek ve bambaşka bir hal alacaktır. Bunu da bilemeyiz. Bu sebeple bu ülkede temiz kızların da olduğunu bilerek yaşıyorum. "Peki bu avrupa özentisi bağımsızlık hezeyanları nasıl oluşuyor?" diye sorarsak daha sağlıklı olur. Çünkü bu soruda sadece kızlarımız değil,erkeklerimizin de en az kızlar kadar payı var. Sanırım kızlardan birisi de "ah bu erkekler" diye yazarsa daha iyi anlaşılır :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korunmasiz
    korunmasiz's avatar
    Erkek

tacir bunu yazdı:
    korunmasiz bunu yazdı:
    koçum benim  üzülerek söylüyorum ama bu tip kızlar 10 sene önce iyi hallerini yaşadılar.şimdi düzgün bi çevreye sahip olsan,düzgün insanlarla takılsan,inan ki bu anlattıklarınla ilgisi olmayan kızlarla karşılaşıcaksın.olay ortam farkı,seviye farkı hojam.ayrıca kızlara ulaşmak zor falan değildir,her kıza göre çeşitlilik gösterse de yollar temelde aynıdır.
    hoca bi anlatsan temelini

hocam şöyle diyim kızlar kendilerini siklemeyen erkeklere aşık olurlar.kızı siklemiyceksin ama tamamen değil,onun da bi dozu var.sürekli karşılaşıcaksınız mesela.böylelikle kızı deli edebilirsin ve seninle çıkmak için inat edebilir.temeli budur olayın.tüm kızlarda da doğru şekilde uygulanırsa mutlaka sonuca ulaşılır

"düşünme, sadece yaşa.. bak böcekler de öyle yapıyor."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    bu dahil butun genellemeler yanlıstır=)

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MZMZ
    MZMZ's avatar
    Erkek

Bence tum bunlar bu olanlar DIŞARIDAN ithal... Bir kac sene once bizim bi arkadaş hollanda bi kızla msn de konusyordu. Liselerinde sigara icmeyeuyusturucu kullanmayana mal muamelesi yapıyolarmıs.Gerisini siz dusunun.

Bu ahlaki cokuntu yabancıların bizim ulkemizde ki toplum muhendisliklerinin sonucudur.Dizilerle filmlerle,magazin programlarıyla bu hale getirdiler. ...

Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın! Hey gidi küheylan, koşmana bak sen! Çatlarsan, doğuran kısrak utansın! Eski çınar şimdi noel ağacı; Dallarda iğreti yaprak utansın! Ustada kalırsa bu öksüz yapı, Onu sürdürmeyen çırak utansın! Ölümden ilerde varış dediğin, Geride ne varsa bırak utansın! Ey binbir tanede solmayan tek renk; Bayraklaşamıyorsan bayrak utansın! NFK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    korunmasız arkadaşa werdii teorik ama muhtemelen pratiğe hiç dökemeyeceğim taktilerden ötürü teşekkür
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    İbnede çok kaşarda maksat kaliteyi bulabilmek..
Toplam Hit: 8097 Toplam Mesaj: 47