folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Android & İos Uygulama Çizme

Android & İos Uygulama Çizme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocalar merhaba android ios uygulaması çizmek istiyorum fakat kodlama bilgim olmadığın sadece photoshop üzerinde kalıyor bütün bildiklerim şablon var fakat gerisi yok kafasında içerik olan ve kodlama işini yaparım diyen bir mürid varsa talibim bu işe fiyat bilmiyorum piyasayıda bilmiyorum fakat biraz uğraştırır tabiki beni ama çizimim fena değildir pmden atarım yaptığım çalışmaları :)

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Udemyde tonlarca eğitim var herkesin tavsiye ettiği bir kaç kişi var(Engin Demiroğ,Atil Samancıoğlu vs...) onların eğitimlerini alıp kendin yapsan daha güzel olur bence 

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Udemyde tonlarca eğitim var herkesin tavsiye ettiği bir kaç kişi var(Engin Demiroğ,Atil Samancıoğlu vs...) onların eğitimlerini alıp kendin yapsan daha güzel olur bence 

bu işe udemyle başla diyorsun yani hocam 

boş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Mockup araştır hocam. Balsamiq Falan kullanarak tasarımlarını çizersin hızlı hızlı.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Mockup araştır hocam. Balsamiq Falan kullanarak tasarımlarını çizersin hızlı hızlı.

hocam çizim konusunda problemim yok mesela çizimi uygulamaya entegre etmekte:)

Bu arada logoyu attım pmden :)

boş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

hocam çizim konusunda problemim yok mesela çizimi uygulamaya entegre etmekte:)

Bu arada logoyu attım pmden :)

Resimleri at Android kodlarını gönderirim sna. IOS Da bir UI yok diye biliyorum sürükle bırakla çözüyorsun işi. Android gibi XML kodlar ile tasarım yapmıyorsun diye biliyorum.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1924 Toplam Mesaj: 6
ios android