Android 6 Downgrade

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

ben de diyorum noliiiy.

aynen bende de var o şarj problemi

imza mı gelmiş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

4g almak için telefoncuya gittim ben artık satmıyorum gına geldi dedi. Tavsiye etmedi.

O sırada elinde lg g2 vardı onu aldım. G2 yi satabilmek için 4g'ye bok atıyor sanmıştım başta.

Ama yine de g2 yi aldım çünkü uzun süredir araştırıyordum 4g olmazsa g2 olurdu sağlam telefondu söylenene göre.

4g yi neden kötülediğini ise anlamamıştım. Sonuçta google'ın resmi sitelerinde bu telefonun tanıtımı var. Arkasında google var !!

G2 den çok memnunum. Gece %90 olan şarj sabah %89 a düşüyor :D

Sabah %89 ile evden çıkıyorum akşam %30larda falan eve geliyorum. Üstelik Clash of Clans gibi batarya düşmanı bir oyun + mobil veri tüm gün açık halde.

Özet: 4g almayın aldırmayın. LG kraldır.

General Mobile 4g'yi gözümün önünde açtık cihaz suya düşmüştü kurulayalım diye abi adamlar resmen sigarayı üstüne basıp öyle lehim atmışlar. Malzeme kalitesi berbat.

LG G2'nin bataryası iyidir fakat ekran sararma sorunu var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2201 Toplam Mesaj: 13
android 4g general mobile şarj süresi downgrade