folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Açık Kaynak Kodlu Projeler Ve Görüntüleme

Android Açık Kaynak Kodlu Projeler Ve Görüntüleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

müridler bu işe yeni başladım.çok basit bir browser yaptım.tabi bi sürü değişmesi gereken şeyler var.fakat nette bulamadım.

firefox mobile açık kaynak kolduymuş.buna nasıl bakabilirim ?review board diye bir program var.downloads kısmında indirme yerini bile bulamadım.

yani bana bu açık kaynak kodlu projeleri nerden bulacağımı ve nasıl görebileceğimi anlatırmısınız ?

bildiğiniz açık kaynak kodlu program listesi varsa android için buraya yazabilirsiniz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

github da sürüsüne bereket var hocam. oradan istediğin şeyi arayabilirsin. mesela "webbrowser android" gibi..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

github da sürüsüne bereket var hocam. oradan istediğin şeyi arayabilirsin. mesela "webbrowser android" gibi..

saolasın hocam şu anda inceliyorum

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 744 Toplam Mesaj: 3