folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Android Adamı Çıldırmayan Müzik İndirme ?

Android Adamı Çıldırmayan Müzik İndirme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Telegram kuruyorsun hocam.

Sonra @YTAudioBot isimli bota /start çekiyorsun.

Sonra böyle kullanmaya başlıyorsun. 

https://www.tahribat.com/Uploads/Forum/2018-12/00239324f-00002995094m-doc20181223165335.gif

Telefonun çatlasa da patlasa da o orada kalmaya devam ediyor ebediyete kadar. :) 

Telegram adamdır.

Th3Ultra tarafından 23/Ara/18 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

adam tam ihtiyacım olan şeyi paylaşmış :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bi ara kendime chrome eklentisi yapmıştım, youtube da herhangi bir şey açıkken butona tıklayınca google da ki beleş vps e atıyodu youtube linkini

o vps te cronla youtube dan çekip mp3 yapıyodum, androidde de bitane uygulama bulmuştum wifi buldukça senkronize oluyodu.  işinize yarayacaksa boş bi zamanımda kodları bulup paylaşabilirim, zaten çok basit şeyler

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

yout.com tek geçerım. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

msy bunu yazdı

Android'de en güzeli bence tubemate, play storeden kaldırdılar sitesinden indirebilirsin

bu TubeMate programı özelinde, Video'nun otomatik oynatılmasını engelleyebilmemizin bir yolu, yok mudur? @@, ) 

ayarlardan baktım, bulamadım gitti. 

sadece YouTube Yorumlarına bakacağım, HD video da oynamaya başlıyor. @@,)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1889 Toplam Mesaj: 17
android