Android Cep Telefonu Tavsiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam dedigin ozelliklere gore alman gereken telefon mutlaka lg g2

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

G2 bu saatten sonra alınmaz elimden çıkarıp lg v10 almayı düşünüyorum. Android 5.0.2 de kaldı telefon güncelleme destegi bitti

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    manyaki bunu yazdı

G2 bu saatten sonra alınmaz elimden çıkarıp lg v10 almayı düşünüyorum. Android 5.0.2 de kaldı telefon güncelleme destegi bitti

Neden alınmasın ? Android 6 gelince telefon uzaya mı çıkıyor ? Yapmayın gözünüzü seveyim bu kadar tüketim çılgını olmayın.

Ha LG G2 gerçekten alınmaz fiyatına göre donanımı güzel diye çok pohpohlandı ama kamerası sulu boya kalitesinde foto çekiyor. Özellikle gece çekimleri berbat ötesi.

mkyb tarafından 27/Kas/15 15:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cache bunu yazdı
    manyaki bunu yazdı

Neden alınmasın ? Android 6 gelince telefon uzaya mı çıkıyor ? Yapmayın gözünüzü seveyim bu kadar tüketim çılgını olmayın.

Ha LG G2 gerçekten alınmaz fiyatına göre donanımı güzel diye çok pohpohlandı ama kamerası sulu boya kalitesinde foto çekiyor. Özellikle gece çekimleri berbat ötesi.

Sarj android ve boyut ozelliklerini fazlasiyla sagliyor, bildigim kadariyla sarji en uzun sure giden android telefon

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

5" cebe nasıl sığmıyor tayt mı giyiyorsunuz :) O özelliklerde bir telefon zor. Bataryanın kapasitesi tamamen boyutuyla alakalı şu anda benim bildiğim şarjı en uzun giden telefonlardan biri Lg G2. Normal kullanımda şarjı bana 2 gün gidiyordu. 5.5" telefon kullanıyorum şu ana kadar sığmadığı bir cebim olmadı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon boyutu ölçerken herkes ekran üstünden ölçüyor ama hatalı ölçüyorsunuz. Bazı telefonlarda çerçeve kalınlığı çok fazla. Telefonun ekranı ufak bile olsa atıyorum 4.5 inç telefon 4.7 inç başka bir markanın telinden daha büyük. LG'nin telefonlarını daima beğenirim. Çerçeveleri çok azdır. Buda boyuta yansıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek

Z3 compact var ama bence az bekle 1 aya z5 compact çıkacak onu al sonynin. Hem sarj süper gidiyor hem de boyu küçük.

Not all those who wander are lost.
Toplam Hit: 1617 Toplam Mesaj: 18
android cep telefonu