Android De TV İzleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Selam mürid gardaşlarım. Forumu biraz araştırdım fakat verimli bir bilgiye ulaşamadım. Android için tüm kanalları izleyebileceğimiz kullandığınız bir uygulama veyahut bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Google: tv+

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

turkcellin ki çıkıyor ve oda sanırım ücretli mürid kardeşim. yoksa ben farklı birşeye mi bakıyorum ?

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

turkcellin ki çıkıyor ve oda sanırım ücretli mürid kardeşim. yoksa ben farklı birşeye mi bakıyorum ?

Ücretli/ücretsiz seçimi boş bırakılmış, bende kullandığım uygulam diye yazdım. Turkcell'li isen paketinde olabilir 5GB TV+ kotası.

Ücretsiz istiyorsan play store'da vardır bir sürü uygulama, deneyip bakmak gerekir. Yada iptv paylaşan arkadaşlar var forumda. Onları takip edip iptv programı ile açıp izleyebilrisin.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk kanallar kendi sitelerinden ve uygulamalarından izlensin diye bu hizmeti sunan site ve uygulamaları mahkeme ile tehdit edip yayınını kaldırtıyor.

Tüm kanalları ücretsiz olarak tek bir yerden izlemen zor yani. Ha parasını verip IP TV, Tivibu falan alırsan başka tabi.

Bazı kanallar YouTube'ta kendi yayın açıyor istersen bide oraya bak. 

mkyb tarafından 07/Oca/19 15:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilcanlitvizle.app&hl=tr

https://stadium24tv.tr.gg/%26%23304%3BND%26%23304%3BR.htm

sansar55 tarafından 07/Oca/19 19:35 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

eyvallah sansar, babam telefondan izliyor diye lazım bu tarz bir uygulama. Bakıcam. ilgin için teşekkür ederim.

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türk kanallar kendi sitelerinden ve uygulamalarından izlensin diye bu hizmeti sunan site ve uygulamaları mahkeme ile tehdit edip yayınını kaldırtıyor.

Tüm kanalları ücretsiz olarak tek bir yerden izlemen zor yani. Ha parasını verip IP TV, Tivibu falan alırsan başka tabi.

Bazı kanallar YouTube'ta kendi yayın açıyor istersen bide oraya bak. 

Kendim için değil hocam babam için yoksa ben her türlü izlerim :). ondan bütün türk kanallarının olduğu bir uygulama peşine düştüm. Sağol ilgin için.

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

vodafone tv var  bazen indirime giriyor 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Kodi indirip turkvod kurabilirsin. Turkvod yazıp aratırsan anlatım videoları var internette.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı

Kodi indirip turkvod kurabilirsin. Turkvod yazıp aratırsan anlatım videoları var internette.

Eyvl. deneyecem. 

@Advanced Hocam Vodafonada bakalım. Eyvl.

Konu güncel bilen duyan varsa apk sı olan varsa şutlasın bana oradan daa.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 2018 Toplam Mesaj: 11
android tv uygulaması