folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Geliştirici Arıyorum

Android Geliştirici Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Hocalar selam,

Android konusunda uzman bir arkadaşa ihtiyacımız var.

Samsung Tablet üzerinden kullanılacak uygulama içinde html çalıştırıp, api bağlantısı yapmak istiyoruz. (Html, css, js ve tüm apiler hazır) Apiden gelen bilgiler doğrultusunda bluetooth printer'dan çıktı alacak. Bixolon Printer'e ait SDK resmi sitesinde mevcut. Daha önce andorid, phonegap, cordova ve ios ile geliştirilen projeler github da mevcut.

İstanbul 'da bulunan bir mürit çıkarsa printer ulaştıraiblirim denemeler için. Şehir dışındakiler için ise İstanbul'dan anlık destek olabiliriz sanırım.

Bütçe ve deadline için özelden dönebilirsiniz.

Sormak istediğiniz herhangi birşey var ise cevaplamaya çalışayım.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

gececiler için up.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

pm attım hocam

I am Jack's inflamed sense of rejection
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ah ulan ah.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ah ulan ah.

ne oldu hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ah ulan ah.

ne oldu hocam

Beni tarif etmişsin de :D şartlar buna engel oluyor malesef :/

EDİT ; Uzman dışındaki kriterler :D

MhmdAlmz tarafından 31/May/17 00:17 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek

Kendine güveniyorsan yaparsın sen bu işi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Bunun gibi 3-5 iş daha önce yaptım da Malesef stajer olarak dün işe başladım Staj dosyalarım adamlarda :D Yazılımcı diye girdik çay dolduruyoruz :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Erkek

Sağolsunlar geri dönüş yapan bir kaç arkadaş ile ciddi görüşüyoruz şuan, arayış devam etmektedir.

Toplam Hit: 1209 Toplam Mesaj: 9
andorid bixolon