folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android İçin İş Arıyorum

Android İçin İş Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda kendimi yazılımı öğrenmeye verdim fakat kendimi artık hızlandırmam gerekiyor. 

Kursların bana katabileceği pek bir şey yok aslında bu konuda, doğrusu mu benim buna ayırabilecek bütçem de yok.

Sorum şu; ben ankarada mümkünse kızılay yada g.o.p ta bir yazılım şirketine ücretsiz işe başlamak istiyorum. Çalışma saatleri hiç önemli değil. Çay koyarım, yer silerim, telefonlara falan bakarım ayrıca çok iyi bir animasyoncu ve kurgu montajcıyımdır. Bu konularda da yardım ederim, tasarım vs.

Bu şekilde ücretsiz çalışabileceğim ve bu sırada ufak ufak aklımda ki soruları sorup bilgi alabileceğim bir yer arıyorum. Tanıdığınız bir yer var mıdır? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Tavsiyem ücretsiz işe başlama. Stajyer olmak istediğini belirt. 

O şekilde yardımcı olamam ama pm ile android ile ilgili sorularını cevaplayabilirim.

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Yeni harman üstadın dediği gibi ücretsiz işe başlamakta nedir :D Öyle bi hata yapma 1

2. si Android eğitimini illa bi şirkette öğrenmek zorunda değilsin İnternette milyonlarca video var. KAynak var Kitap var eğitimler var Milyonlarca şey var Bir şirkete gidip 0 dan yazılım öğrenmek bence zordur (imkansız demiyorum) İlk önce bir Alt yapı olsun şirkette pratik ve birkaç püf nokta öğrenerek kendini yükseltirsin benim düşüncem bu yönde

Android Konusu hakkında sorun varsa ++++ Yardım edebilirim. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

İngilizcen yoksa gelecegiyazanlar daki kurslarla öğrenmeye başlayabilirsin hocam. Ancak işin doğrusu daha detaylı ve güzel anlatımlar çoğunlukla ingilizce. Eğer sıkıntı yoksa udemy den ve coursera dan kurslara bakabilirsin. Çok şey katacağına eminim.

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Elimde 50 Derslik kendi yaptığım eğitim videom da var onu söylemeyi unuttum istersen gönderebilirim ( Biraz amatorce )

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Ben yazılanların aksine bir yorum yapacağım. Biyerde çalışmaya başla. Ücretsiz çalışmandan bahsetmiyorum azda olsa bişeyler almalısın. Bu şekilde sadece android programlamayı değil takım çalışması nasıl olur, bu işler nasıl olur görmüş olursun. İşi aslında mutfağında öğrenmiş olursun. Ben 3. sınıf bilgisayar müh. öğrencisiyim. yaklaşık 3 yıldır internette tutorial'lar ile devam ediyordum fakat biyerden sonra hız kazanmam gerektiğini fark ettim ve işe girmeye karar verdim. 6 aydır çalışıyorum sana sadece şunu söyleyeyim, okul, ev vs. fasa fiso. Bu kadar kısa sürede çok yol kat ettiğimi düşünüyorum. Daha öğrenecek çok şeyim var muhakkak ama kendimdeki bu gelişmeyi gördükçe daha çok güvenim artıyor. Ben bunu yapabilirim diyebiliyorum. Olay aslında bu özgüveni kazabilmekte. Sonrası çorap söküğü gibi gelir bir şekilde. İşin özü, biyerlerde azda olsa çalışmaya başla sonrasında eğer kaparsan yürür gidersin zaten. 

Ekleme: soruların için bende yardımcı olabilirim elimden geldiğince.

CnkGn tarafından 11/Eki/15 14:30 tarihinde düzenlenmiştir

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Ben yazılanların aksine bir yorum yapacağım. Biyerde çalışmaya başla. Ücretsiz çalışmandan bahsetmiyorum azda olsa bişeyler almalısın. Bu şekilde sadece android programlamayı değil takım çalışması nasıl olur, bu işler nasıl olur görmüş olursun. İşi aslında mutfağında öğrenmiş olursun. Ben 3. sınıf bilgisayar müh. öğrencisiyim. yaklaşık 3 yıldır internette tutorial'lar ile devam ediyordum fakat biyerden sonra hız kazanmam gerektiğini fark ettim ve işe girmeye karar verdim. 6 aydır çalışıyorum sana sadece şunu söyleyeyim, okul, ev vs. fasa fiso. Bu kadar kısa sürede çok yol kat ettiğimi düşünüyorum. Daha öğrenecek çok şeyim var muhakkak ama kendimdeki bu gelişmeyi gördükçe daha çok güvenim artıyor. Ben bunu yapabilirim diyebiliyorum. Olay aslında bu özgüveni kazabilmekte. Sonrası çorap söküğü gibi gelir bir şekilde. İşin özü, biyerlerde azda olsa çalışmaya başla sonrasında eğer kaparsan yürür gidersin zaten. 

Ekleme: soruların için bende yardımcı olabilirim elimden geldiğince.

Hocam bende sizin gibi düşündüğüm için bir yerde çalışmak istedim. Ayrıca herkese yardımseverliği için teşekkür ederim fakat benim gerçekten yanyana çalışmaya girmem gerekiyor çünkü öğreneceğim çok şey var, ufak tefek şeyler olsa sorarım ama o kadar çok şey ki ne ben sorarak bitirebilirim ne de siz cevaplayarak. En iyisi mi işe atılayım düşe kalka öğreneyim istiyorum.

Toplam Hit: 804 Toplam Mesaj: 7
android ankara