folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android İçin Sıfırlama Virüsü

Android İçin Sıfırlama Virüsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Android için mp4 exploiti çıkmıştı.

Uğraşırsan neden olmasın

hoca söylediğin sanırım şu açık Stagefright. bunu araştırayım bakayım iş yapabilecek birşey çıkacakmı.

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

kodlar veleki bunlar herhalde hiç anlamadığım iş anlayan birileri bakabilirmi

https://raw.githubusercontent.com/jduck/cve-2015-1538-1/master/Stagefright_CVE-2015-1538-1_Exploit.py

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Mms acigi vardi mms alini aciksa bir arastir hocam ama bende bilmiyorum o naneyi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonda root varsa mediatek işlemcili cihazları çökerten bir program var. Tekrardan rom atmadan cihaz düzelmiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefonda root varsa mediatek işlemcili cihazları çökerten bir program var. Tekrardan rom atmadan cihaz düzelmiyor.

rootlu olup olmadığını bilmiyorum ancak %90 ihtimalle değildir kullanıcı cok akıllı biri değilmiş söylenene göre

şu mms açığından bi exploit yazan vs yokmuki acep

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

rootlu olup olmadığını bilmiyorum ancak %90 ihtimalle değildir kullanıcı cok akıllı biri değilmiş söylenene göre

Kapandi o mms acigi cogu telefonda.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şantaj varsa en temizi tenha bir sokakta eleman gelirken arabaya alın biraz dövün sonra telefonu alıp imha edin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kapandi o mms acigi cogu telefonda.

lolipop da henuz kapanmamis sanirim marshmallow da kapatilmis diye okudum biyerlerde

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

mms atmayı dene hocam bi bakalım ne olacak.

Numarayı turkcell diye gösterttir mms içerigindede artık android virüsü yollarsın.

birde aynı remoteden vazgeçip şöyle locale doğru ilerlesen mesela . İlla şantaj şeyi silmen gerekmiyor ona şantaj yapsan o da olur. 
    Mitm ile wireless dinleyip şifreleri alabilirsin. mesela ona bir bak

birde konuyu gizleyin bence . privateleri olanlar olabilir.

Toplam Hit: 1667 Toplam Mesaj: 20
virüs android reset virüslü sıfırlama