folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Rehber Kişi Silinememe Sorunu

Android Rehber Kişi Silinememe Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek

merhaba iyi günler

xiaomi note 3 kullanıyorum rehberime nereden geldiyse  5 6 numara daha kayıt olmuş kişilerden numaraları silince siliniyor rehberi tekrar açınca geri geliyor ayarlardan ne kadar kurcalasamda gitmiyor bu numaralar ,numaraların kayıt olduğu yer SDN2 kişiler diye geçiyor aradım taradım orayı bulamadım çözümünü bilen varsa çok makbule geçer 

kıl olan yer kaşınır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexelebek
    alexelebek's avatar
    Erkek

https://contacts.google.com/ buradan silmeyi dene bide, normalde kesin silme yapar.

Another day another death another sorrow another breath...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    GokhaN bunu yazdı

merhaba iyi günler

xiaomi note 3 kullanıyorum rehberime nereden geldiyse  5 6 numara daha kayıt olmuş kişilerden numaraları silince siliniyor rehberi tekrar açınca geri geliyor ayarlardan ne kadar kurcalasamda gitmiyor bu numaralar ,numaraların kayıt olduğu yer SDN2 kişiler diye geçiyor aradım taradım orayı bulamadım çözümünü bilen varsa çok makbule geçer 

telegram yüklümü

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    GokhaN bunu yazdı

merhaba iyi günler

telegram yüklümü

yüklü 

kıl olan yer kaşınır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek
    alexelebek bunu yazdı

https://contacts.google.com/ buradan silmeyi dene bide, normalde kesin silme yapar.

sileceğim kişiler orada çıkmıyor 

kıl olan yer kaşınır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

rehber ayarlarında sekronize olayına bak hocam. gmail hesabından telefona ve telefondan gmail hesabına sekronize açıksa geri gelmesi normal. bende de aynı sorun vardı. gmailden telefona gelen sekronizeyi kapatınca düzeltildi sorun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android yıllardır şu saçmalığa çözüm bulamadı. Taa Samsung Galaxy S2 döneminden beri aynı muhabbet. 50 tane rehberi bir arad göstermeye çalışıyor. Rehber gösterim ayarlarından sadece Gmail'i seçersen düzelir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1617 Toplam Mesaj: 7
android sdn2 rehber