Android Sms Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

beyler sms gönderirken türkçe karakterler yüzünden 160 karakterlik mesajlar 2 3 sms olarak gidiyor . swiftkeyx klavye kullanıyorum . yazıda türkçe karakter varsa bile bunun ingilizce karaktere çevrilmesini iistiyorum . örnek ç yi c ğ yi g yapsın yollarken . bu ayar androidde nerdedir ? android 2.3.5 kullanıyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

iyi güzelde bu tip sorunu olan telefonların türkiye pazarına girmesi yasal olarak yasak diye biliyorum.. güncelleme falan yaptın mı?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

NoktaliVirgul bunu yazdı:
    -----------------------------

iyi güzelde bu tip sorunu olan telefonların türkiye pazarına girmesi yasal olarak yasak diye biliyorum.. güncelleme falan yaptın mı?

-----------------------------

dostum t20 kullanıyorum normalde 2.3.3 vardı 2.3.5 rom u kurdum . ya normalde ingilizce karakter kullanabiliyorum . ama klavye de otomatik tanıma açık yani türkçe yazıyor. ama dediğim gibi ben klavye turkçe görse bile sınırlama getirmek istiyorum gönderirken türkçe karakterleri kullanmasın

Toplam Hit: 821 Toplam Mesaj: 3