folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Android Telefonlarda E-Kitap Okuma Uygulamaları

Android Telefonlarda E-Kitap Okuma Uygulamaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Telefondan, bilgisayardan kitap okumaya çok sıcak bakmasamda biraz kolaya kaçmak noktasinda epub formatinda kitap indirdim okumak için. ( Pdf gibi açılmiyor tabi)

Ve ihtiyaç olup  araştirinca android için bazı uygulamalar buldum. Konusu var mıydı göremedim 

Google da aratirsaniz daha fazlasina ulaşabilirsiniz

Ben listedeki ilk programi indirdim. Kütüphaneye dizip  dosya karmaşasindan kurtulun.  Hoşuma gitti. Yeni kullandiğimdan yorum yapmıyorum teknik kısmı için  şimdilik.

Buyrun

https://webrazzi.com/2016/05/23/bakmadan-gecmek-istemeyeceginiz-10-e-kitap-uygulamasi/

Ayrica telefon ekrani için flux ve benzeri uygulamayida indirmenizi tavsiye ederim

Ben night mode kullaniyorum.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google Play Kitaplar her şeye yetiyor. Google kitapları buluta kayıt ediyor ve size özel kütüphane oluşturuyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı

Google Play Kitaplar her şeye yetiyor. Google kitapları buluta kayıt ediyor ve size özel kütüphane oluşturuyor.

Hiç denememiştim şimdi baktım.

Ancak internetsiz çalışmıyor g.play

Birde internetten arama yapamıyorum istediğim kitabı.  Onun seçtikleri var sadece.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prestigio.ereader&hl=tr

Neredeyse her şey var. üzerine not alma, yazıyı işaretleme, epud ve pdflerde (jpeg değilse) sesli okuma vs vs vs oldukça memnunum. Bu uygulama nasıl o listede yok anlamadım.

google play kitap internet olmayınca kitap okutmuyor (eskiden öyleydi hafıza kartındaki kitabı bile okutmuyordu o yüzden silmiştim hala öyle mi bilmiyorum)

heza tarafından 10/Eki/17 09:46 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    heza bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prestigio.ereader&hl=tr

Neredeyse her şey var. üzerine not alma, yazıyı işaretleme, epud ve pdflerde (jpeg değilse) sesli okuma vs vs vs oldukça memnunum. Bu uygulama nasıl o listede yok anlamadım.

google play kitap internet olmayınca kitap okutmuyor (eskiden öyleydi hafıza kartındaki kitabı bile okutmuyordu o yüzden silmiştim hala öyle mi bilmiyorum)

Evet öyle sanırım :(

denemeye bir kitap indirdim. İki programa attım.

Google internetsiz açmadı. Digerinde okuyorum.

Ancak şuda bir gerçek google daha hızlı ve okunaklı. Ama digeri daha kullanişli. 

Varsa alternatif bakayım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hiç denememiştim şimdi baktım.

Ancak internetsiz çalışmıyor g.play

Birde internetten arama yapamıyorum istediğim kitabı.  Onun seçtikleri var sadece.

İnternetten indirdiklerini buluta yüklüyorsun. Sonra indirip internetsiz olarak kullanabilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 6
android telefon telefon e kitap epub uygulama