Android Telefonu Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

android_art.jpg%20%28537×496%29

Merak ettiğim bir konu var biraz araştırdım fakat cevap bulamadım.

android işletim sistemine sahip her telefon otomatik güncelleştirileiblirmi ?

bilindigi üzere android yeni bir işletim sistemi oldugundan kendini sürekli yeniliyor

busebepten telefon alırken ne kadar yeni sürüm ü kullanıyorsa bizim için o kadar faydalı 

ancak hangi tellerin güncelleme olanagının oldugunu nerden ögrenebilirim ?

mesela google ın android lisi Nexus One her güncellemeyi destekliyor ve güncellenebiliyor 

fakat bu sadece ona mı özgü , varmıdır bu konu hakkında bilgi sahibi olan.

Not: şuan hedefim bu yaz çıktıgında samsung i9000 i almak oda 2.1 ile satışa çıkacak fakat 2.2 nin çok iyi özellikleri var 2.2 lik bişi beklemek istemiyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

keske bu adama cevap verseydi birisi yaa :D

hocam naptin aldinmi aldinsa bahsedermisin biraz

Zugzwang
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek

Bende archos 5 it var. andorid 1.6 yüklü. 2.1 resmi patch gelmedi henüz ama geleceğine dair söylentiler var. diğer androidli telofonları bilmem ama archos da dual os var. bi ara android 2.2 yide yüklemiştim ama archos tam çalıştıramadı. resmi partch le düzelcek felan diyolar. şuanda androidli telofonların %50 sinden fazlası  2.1 kullanıyor. 2.2 de çok büyük bi değişim olursa elbetteki patch çıkartırlar.

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

celoron bunu yazdı:
    -----------------------------

Bende archos 5 it var. andorid 1.6 yüklü. 2.1 resmi patch gelmedi henüz ama geleceğine dair söylentiler var. diğer androidli telofonları bilmem ama archos da dual os var. bi ara android 2.2 yide yüklemiştim ama archos tam çalıştıramadı. resmi partch le düzelcek felan diyolar. şuanda androidli telofonların %50 sinden fazlası  2.1 kullanıyor. 2.2 de çok büyük bi değişim olursa elbetteki patch çıkartırlar.

-----------------------------

Hocam herkes küfür ediyor archos 5 e de 7 e de ?????

Ne ekran güneşte gözüküyormuş. Ne parmak algılaması düzgün nede usb si düzgün açlışıyormuş....

Toplam Hit: 1405 Toplam Mesaj: 4