Android Tüm Bildirimleri Acip Kapatmak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

android hakkında fazla konu acayorum farkındayım ama biraz daha böyle giderse duvardan duvara burucam bu telefonu,

yatarken sessize almak istemiyorum telefonu cunku neyin ne zaman olcağı belli olmaz acil birşey olur biri arar ama sessize almadığım zaman bu bildirimler beni uyutmuyor arkadaş dıt dıt dıt dıt 5 dakkada bi buna bi çözümü olan arkadaşlar varmı herhangi bir app falan tek tıkla yatarken tüm bildirimleri kapatsın sabah kalkınca tek tıkla geri acayim.

ha uygulama ayarlarından bildirimleri kapat diyebilirsiniz oda işime gelmiyor her akşam hepsini kapat aç saatlerimi yer benim gündüz vakti bildirimler çok işime yarıyor cünkü

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi senkronizasyonu kapat gitsin ya amma kastın :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Telefonun marka modeli ne ? Hangi android sürümü ?

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Zehri almissin bir kere, sen simdi kapamayi bulsan bile isemeye kalksan elin telefona gidecek notifikasyon geldimi diye :D

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Telefonun marka modeli ne ? Hangi android sürümü ?

note2 android 4.1.1 galiba

senkronizasyonu kapat derken ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deepblue
    deepblue's avatar
    Erkek

Android 2.3.6 için söylüyorum 4.x sürümünde de benzerdir heralde Ayarlar-Hesaplar ve senkr. var buradan Arkaplan verisini kapatırsan ve de hesaplar bölümündeki seçili alanları kaldırırsan bildirim falan gelmez senkranizasyon da yapmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    ayarlar-ses-ses-bildirim sesini en aza al.bildirimlerin gelsin ama ses cikarmasin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ayarlar -- ses  kısmına geldiğinde bildirim i tıkla sessiz yazar en üstte onu seç. O zaman istediğin şey olur. Veya engelleme modu için kendine göre bir ayar yap. Daha sonra enggeleme modunu yatarken aç. Sabah kapatırsın. İstediğin şeyi elde etmiş olursun.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Ayarlar -- ses  kısmına geldiğinde bildirim i tıkla sessiz yazar en üstte onu seç. O zaman istediğin şey olur. Veya engelleme modu için kendine göre bir ayar yap. Daha sonra enggeleme modunu yatarken aç. Sabah kapatırsın. İstediğin şeyi elde etmiş olursun.

profil ayarı ekleme secegini bulabilsem çok mantılıda ama yinede buda yeterli ses ayarlarında bildirimleri sessiz e al varmış birazcık zahmetli olsada buda işimi görür.

edit:profile işinide audioguru diye bi app ile hallettim sanırım (aynen widgeti ile dehşet bir app olduğunu çözdüm tam ihtiyaca karşılık)

Gzx tarafından 03/Ara/12 11:47 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 7660 Toplam Mesaj: 9