folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Android Uygulama Geliştirme Rehberi

Android Uygulama Geliştirme Rehberi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Chip dergisinin hazırladığı videolu derslerdir.

İndirme Linki : https://cloud.mail.ru/public/11ba0eeb5883/android.rar

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

----- indirip baktin mi hocam anlatimi iyi mi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

----- indirip baktin mi hocam anlatimi iyi mi

Biraz inceledim, sıfırdan başlayıp anlatıyorlar.Android nedir, ne değildir vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

şimdi indirip bakacam hocam 2 dk da iniyor

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

çızık.

akşam evden indireyim vakit bulunca izlerim.

sağolasın hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

arşivde kalsın diye indirdim de bu neydi böyle ya :) daha önce chip in hazırlatmış olduğu görsel eğitimlerin aynısı çıkmasından korktum ve başıma geldi.. hiç tavsiye etmedim bunu, yani insanı androidden soğutur. zaten yarısından çoğu kurulumla ilgili hede hödü.. sonra bi listview i açtım, direk yapıştırıyor kodu geçiyor.. işte tipik türk mantığı. ne yaptık? eğitim seti hazırladık.. hiç düşünmüyorlar yararlı olur mu olmaz mı..

bunun yerine arkadaşlar adam gibi bir kitapla başlayın. commonsware yayının The Busy Coder's Guide to Android Development kitabını şiddetle tavsiye ederim. İlla eğitim seti arıyorsanız thenewboston un seti güzel, bulabilirseniz pluralsight ın eğitimlerine de bakabilirsiniz.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

kendi mail.ru ma atamiyormuyum indirmeden ? dropboxta var oyle bi olay sanki ?

anca gidersin...
Toplam Hit: 1068 Toplam Mesaj: 7