folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Android Uygulama Geliştirmek, Platformlar?

Android Uygulama Geliştirmek, Platformlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı
    kajmerpac bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

Ayın 19 unda itü de seminer var android development hakkında. Ben gidicem büyük ihtimal, gelen olursa hem ufak bi buluşma yapmış oluruz hem de android konusunda fikir alışverişinde bulunuruz.

Konuya gelirsek monodroid le filan uğraşma direk eclipse de java ile kodla. İyi kötü c ve vb bilgin varsa rahatlıkla kodlarsın eclipsde. Xml, java filan azcık bakın zaten gerisi gelir.

hocam seminere katılmak için ne yapmak gerekiyor? öğrenci olmak mı lazım teknokent çalışanıyım da ben

Öğrenci olmak gerekmiyor.

http://gdg2013.eventbrite.com/#

teşekkürler hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    kajmerpac bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

Ayın 19 unda itü de seminer var android development hakkında. Ben gidicem büyük ihtimal, gelen olursa hem ufak bi buluşma yapmış oluruz hem de android konusunda fikir alışverişinde bulunuruz.

Konuya gelirsek monodroid le filan uğraşma direk eclipse de java ile kodla. İyi kötü c ve vb bilgin varsa rahatlıkla kodlarsın eclipsde. Xml, java filan azcık bakın zaten gerisi gelir.

hocam seminere katılmak için ne yapmak gerekiyor? öğrenci olmak mı lazım teknokent çalışanıyım da ben

evet bu sorular çerçevesinde duruma göre bizde gelelim mini tbt buluşmasıda olsun orda :)

@RaAmLis nasıl katılabilliriz?

Edit: cevap gelmiş zaten aldım ben yerimi orda

cemnet tarafından 11/Oca/13 10:27 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1620 Toplam Mesaj: 13