folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Android Uygulamalardaki İzinleri Kapama

Android Uygulamalardaki İzinleri Kapama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

şimdi benim telefon numaramın ifşa olmaması için yüklediğim uygulamalarda istediği cihaz bilgisini engellemem lazım.

googledan baktım net bi iş gören bi uygulama bulamadım bu konuda. anca hangi uygulama izinleri gösteriyor hangisini kullanıyor onu yazıyor.

bana direk o izini engelleyecek bişey lazım.

not. mevzu aslında telefon numaramın özelliği değil, daha önce numaramla kullandığım bir facebook hesabım banlandığı için tekrar hesabım kapanmasın diye götü sağlama almaya çalışıyorum.

birde telefondaki uygulama kalıntılarını silmek için ne önerirsiniz ? uygulamaları silmeden önce veri sil, çerez sil filan yaptım öyle sildim uygulamaları.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

la föx git 30 liraya bi hat al numara değiştir geç niye kasıyosunki bu kadar :D biran önce hallet şunu sidik yarıştırmalarımızı özledim :C

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.carlocriniti.android.permission_explorer&hl=tr

Maksimum gizlilik istiyorsan telefona MIUİ rom kur. Uygulama atıyorum rehbere erişimi isterse izin vereyim mi buna diye soruyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

XPrivacy

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Türk yapımı bir uygulama vardı tüm izinleri ve geri planda çalışan ne varsa durdurabiliyor hatta kaldırılamayan gereksiz uygulamalarıda silebiliyordu

bi süredir arıyorum o programı ?

bulabilirseniz o program işini fazlasıyla görür

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

la föx git 30 liraya bi hat al numara değiştir geç niye kasıyosunki bu kadar :D biran önce hallet şunu sidik yarıştırmalarımızı özledim :C

kanka 10 yıllık numaramı niye değiştireyim durduk yere :D

@mkyb

ilk play store linki ni daha önceden kurmuştum o engellemiyor, sadece izinleri kullananları gösteriyor.

XPrivacy i araştırıyorum. prosu da varmış. root istiyor bi root yapıp deniyim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmail.heagoo.pmaster.pro&hl=tr

Ben bunu kullanıyordum, gayet güzel iş görüyor tavsiye ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmail.heagoo.pmaster.pro&hl=tr

root istiyor mu hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

bu benim işi görcek gibi. aldım şimdi bi uygulamada test ettim harbiden kesti internete erişimini uygulamanın :D tşkler hocam. rootsuzmuş zaten root derdinden kurtulduk bide hem.

edit. benim iş oldu da anasını siktiğimin uygulaması izinleri kapatınca açmadı kendini puşt.

FOXXLY tarafından 31/Tem/15 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1307 Toplam Mesaj: 9
android izinleri kapama