[Android/IOS] Warfriends Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

iyi geceler müritler

Geceleri vakit geçirmelik oyun ararken "erken erişim" sekmesinde buldum oyunu.

Grafikleri falan gayet güzel. Kısaca ekip kuruyorsunuz (başta botlar ile) bunları silahlandırıyorsunuz ve online rast gele ekiplerle karşılıklı kapışıyorsunuz.

Bunun için konu açmadım elbette. İşin güzel yanı 8. level olunca gerçek insanlar ile kendi timinizi kurabiliyorsunuz. (World of Tanks Blitz veya Clash of Clans gibi işte)

Oyun resmi olarak yayınlanmadığı için şimdiden oyuna girenler üst sıraları kapar. Oyun meraklılarınızın haberi olsun. Ben bile 40 küsürlerdeyim bi iki el oynamama rağmen.

Play Store veya itunes dan inidirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.warfriends.android.gplay&hl=tr

https://itunes.apple.com/nz/app/warfriends/id979873043?mt=8

Henüz 8. level olmadığım için tim kuramıyorum ancak oynayıp tim kuran olursa ortak, boş zamanlarda takılırız.

heza tarafından 02/Ara/16 23:55 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Olabilir, güzel :)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Biraz oynadım açıkcası sarmadı beni hocam. Belki ekran boyutum(4,5 inç) küçük ondan dolayıdır...

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Biraz oynadım açıkcası sarmadı beni hocam. Belki ekran boyutum(4,5 inç) küçük ondan dolayıdır...

Bende g3 var iyi sardı beni. 7. level oldum Türk bi time girdim 5 olunca. Oynayan çıkarsa 8 olunca kurarım tim. 

Bu aralar çok boşum o yüzden de sarmış olabilir :)))

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

müridler ne yaptınız devam ediyor musunuz oynamaya?

lan beni bulaştırdınız oyuna ortadan kayboldunuz :D

iki saattir bu konuyu arıyom forumda :D

level 8 deyim. başlarda bilmediğimdem paraları altınları gereksiz yere çarçur ettim şimdi bekliyom  öyle :D

oyun fena sayılmaz mantığını taktiğini çözdükten sonra zevklı olmaya başlıyor.

aman diyim ben gibi paranızı altınınızı bol keseden çarçur etmeyin :D

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

squad a gelin hocalar. adı Avalanche. 24 kişilik, 5 boş yer kaldı. nick yazarsanız davet de atabilirim.

edit: division atlamak üzereyiz, güzel altın gelir.

moi tarafından 02/Ara/16 21:12 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Valla beyler 12. levelim Türkiye sıralamasında 18. sıradayım. Bizim squad Local de 5. sırada. Eğer aktif oynuyorsanız alayım bizim squad a yerimiz var adama da ihtiyaç var (kurucu değilim yalnız). Ilk başlarda çok iyiydik bi haftadır 3 kişi kasiyoruz sadece. Division 6 ya atlayacagiz eğer sizin squadtakiler aktifse gelebilirim division atladıktan sonra.

Edit: local de 18. siradayim

heza tarafından 02/Ara/16 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Valla beyler 12. levelim Türkiye sıralamasında 23 veya 21. sıradayım. Bizim squad Local de 5. sırada. Eğer aktif oynuyorsanız alayım bizim squad a yerimiz var adama da ihtiyaç var (kurucu değilim yalnız). Ilk başlarda çok iyiydik bi haftadır 3 kişi kasiyoruz sadece. Division 6 ya atlayacagiz eğer sizin squadtakiler aktifse gelebilirim division atladıktan sonra.

Edit: local de 18. siradayim

hocam biz de division 6 ya atlayacagiz squad da 6. sirada :D alt altayiz demek. ben de 12 lvl im turkiye 40. si falanim heralde. aktif 2-3 kisiyseniz bu squad war doneminden sonra bi oturup konusalim reform yapalim :) tahribattan da 2 kisi var squadda.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Vay be konuyu biz açalım siz haber vermeden toplanın başka squadta  :))))))) 

Bir haftadır kurucu dahil pek çok kişi offline di kanadali bi eleman ile iki Türk kastik beraber puan. Bugün kurucu tekrar girmiş epey kasmis bi iki kişi daha kasıp çıkmış ama istikrarli değiller. Zaten squad in chatinde konuşuluyor aktif olun oynayın diye diğer elemanlarda rahatsız durumdan. 17/18 kişi var 3 kişi kasiyor. Ödüller dagitilsin bakarız yaparız bir şeyler siz bize biz size hallederiz. Aktif insanların olması önemli.

Edit: oyunda Syrian.Force diye tim var adamlar Türkiye sıralamasında ilk 10 da :))) eleştiri veya gömme niyetim yok.

heza tarafından 02/Ara/16 23:58 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

konu güzelde yanlış yerde açmışsın :D

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Vay be konuyu biz açalım siz haber vermeden toplanın başka squadta  :))))))) 

Bir haftadır kurucu dahil pek çok kişi offline di kanadali bi eleman ile iki Türk kastik beraber puan. Bugün kurucu tekrar girmiş epey kasmis bi iki kişi daha kasıp çıkmış ama istikrarli değiller. Zaten squad in chatinde konuşuluyor aktif olun oynayın diye diğer elemanlarda rahatsız durumdan. 17/18 kişi var 3 kişi kasiyor. Ödüller dagitilsin bakarız yaparız bir şeyler siz bize biz size hallederiz. Aktif insanların olması önemli.

Edit: oyunda Syrian.Force diye tim var adamlar Türkiye sıralamasında ilk 10 da :))) eleştiri veya gömme niyetim yok.

Hala oynayan varsa oyunu bana bir yazsın :D 

Oyundan kopamıyorum.. Kurucu değilim yetkime yok oyuna başladığımdan beri bu squaddayım.

Squad: ATATÜRKİYE 

Division 5 teyiz 4 e atlayacağız.

Takım olarak GLOBAL de tam 100. yüz

LOCAL de 4.yüz.. 

Kendimde bronze 1 deyim.

16800 Asker silah gücüm var

1378 Madalya var

14. lvl deyim.

Oyun çok fena sardı birde ben oyunu evde bluestacks ile laptoptan oynuyorum. Nişan almalar vurmalar kritik üstüne kritik atıyorum :DDD 

Nomm tarafından 14/Şub/17 19:24 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
Toplam Hit: 1862 Toplam Mesaj: 11
android warfriends