folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Animasyon Programı Arıyorum [Kendi Vesikalık Fotoğraflarımızı Karakter Yüzü Yapabileceğimiz]

Animasyon Programı Arıyorum [Kendi Vesikalık Fotoğraflarımızı Karakter Yüzü Yapabileceğimiz]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Merhabalar fotoğraf makinası ile çektiğimiz vesikalık fotoğrafları animasyon karekteri yapabileceğimiz rahat bir animasyon programı var mı?

mesela moviestorm programı gibi rahat ve kapsamlı bir de fotoğrafımızı yükleyebilirsek tam olacak bir program var mıdır acaba
    Şimdiden teşekkürler

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

olursa bana da yarar, takip

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

bir el atın lütfen hiçbir yerde bulamıyorum

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

CrazyTalk Animator kullanmıştım bi ara... youtube ve google arastırırsan full crack vs tarzı bulursun..

https://www.youtube.com/watch?v=uTn-yLIdLR4

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

CrazyTalk Animator kullanmıştım bi ara... youtube ve google arastırırsan full crack vs tarzı bulursun..

https://www.youtube.com/watch?v=uTn-yLIdLR4

Teşekkür ederim fulünü bulursam hemen deneyeceğim