folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ankara - Elinde Fazla Bulaşık Makinası Bulunan Var Mı ?

Ankara - Elinde Fazla Bulaşık Makinası Bulunan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Bulaşık makinası ihtiyacımız var. Bütçemiz ikinci ele dahi yetmiyor. Varsa çalışan makinası olan ve ankarada olan bu başlığa fiyatıyla birlikte yazarsa sevinirim. İyi günler. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Cumartesi hanım makina bozulmuş dedi güzel haber dedim baktım makinada elektrik akışı gözükmüyor geçtik hanım ile yıka durula sistemiyle yıkama seansını aştık ama giden su ve zaman aşırı gereksiz iş makinayı yerinden çıkarıp yerine koyacak makinaya geldi açıkçası servis bile çağırayım dedim en başta bunu eledim yayla evindeki makinayı getirip bunu tamir ederek değişim olayına geçmeyi kabul ettik yada  gerçek anlamda ihtiyacı olana vermek.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu makinelerin kedi odama koyacak şeklinde küçük boyutlusu var mı ? nefret ediyorum bulaşık yıkamaktan mutfakta da yer yok birde ev arkadaşım var tek kullanmak istiyoryum. böyle haznesi olsun suyunu koyim 3-5 tabak alsın tamam

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

bu makinelerin kedi odama koyacak şeklinde küçük boyutlusu var mı ? nefret ediyorum bulaşık yıkamaktan mutfakta da yer yok birde ev arkadaşım var tek kullanmak istiyoryum. böyle haznesi olsun suyunu koyim 3-5 tabak alsın tamam

Tezgah ustu bulasik makinesi istediğin alet hocam.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Ürün güzelmiş ama *CounterTop neymiş ya.

Ocak üstü desem değil, Masa üstü desem değil, tezgah üstü desem yine değil.  227$ da iyi fiyatmış 

230*(5.5+0.2) =1296TL +%25 =1625TL

* "Counter " tezgâh demekmiş ya la . duvara "yapışık" masa.(COUNTER
    n
    a piece of furniture that stands at the side of a dining room; has shelves and drawers
    syn : buffet, counter, sideboard)

RitmFarbRacourci tarafından 25/Kas/19 19:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

istediğim aleti buldum. tankı var 5L su dolduruyorsun birde çıkış borusu var orayada 5L şişe koysan olur fakat fiyat....

2664TL

https://www.amazon.co.uk/Klarstein-Amazonia-Mini-Dishwasher-Programs/dp/B07GFMDBKT

bu fiyata gider düzgün bir alet alırsın. bu parayı verecemde elimde 10 tane tabak çanak yıkmayacam. fiyat performans olarak iyi değil yani.

tabak çanak yıkamamak için 2600 tl vermek mantıklı değil.

not: diğer ürünlere baktım hepsinde su bağlantısı istiyorlardı. öyle bir imkanım olsa zaten gider direk standart bulaşık mak. alırım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Hocam letgo'ya bakabilirsinin

ayrıca ücretsizde vardı

Bu gün gördüm Ankara'da idi alınmadıysa bak al

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

ayrıca ücretsizde vardı

Baktım da göremedim kardeşim 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

ayrıca ücretsizde vardı

letgoda ücretsiz yazanların çoğunu da para ile satıyorlar :) hatta çoğuna piyasadan fazla istiyor çakallar

Toplam Hit: 1480 Toplam Mesaj: 11
bulaşık makinası fazla