folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ankara'da Atış Poligonu

Ankara'da Atış Poligonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

Öncelikle, genel kısmı kilitlenmiş forumun, ben de buraya açayım dedim, umarım deliği tutturmuşuzdur ':D
    Üstatlar, forumda arama yaptım, eskiden açılmış böyle bir başlık ama güncelliğini yitirmiş, uplamaktansa ilk mesajla sorayım dedim. Ankara'da atış yapabileceğimiz bildiğiniz poligonlar var mıdır? Başkent Poligon var mermi başı 4 TL, Dab Poligon var 4,5 TL. Daha uygun bir yer bulmam mümkün müdür? Saygılar sevgiler..

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

Kendimi çok değersiz hissettim şu anda 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Değersiz hissetme, silah veya atıcılık konusunda çok fazla ilgilenen yok.

istanbul'da yaşadığım için ankara hakkında çok bilgim yok, lakin taktik atış camiasında paylaşılan fotoğaflar ve muhhabetlerde çok fazla alan/poligon adı geçmiyor. DAB en çok adı geçen yer.

Kendine ait tabanca/tüfek varsa yerleşim yerlerine uzak orman içerisinde atış talim yapabilirsin (Biz öyle yapıyoruz.) bunun maliyeti daha uygun olur ;)

MuTReFT tarafından 13/Nis/18 11:34 tarihinde düzenlenmiştir

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Ek olarak temel eğitim almadan veya eğitimli biri olmadan kendi başına gitme, silah ciddi ve sorumluluğu yüksek bir hobidir.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Ek olarak temel eğitim almadan veya eğitimli biri olmadan kendi başına gitme, silah ciddi ve sorumluluğu yüksek bir hobidir.

vallahi tebrik ediyorum(=

ben arkadaşları götürürdüm poligona, filmlerde gördükleri gibi saçma sapan hareketler yaparlardı tövbe ettim artık.

++ valla hocam poligonların çoğunda fiyat aynı. Ben kendi silahım kendi fişeğimle gidiyorum, fişek başı 1.5tl veriyorum

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Merminin adamlara maliyeti yüksek. Başkent Poligonu yakinen tanıyorum, talep sadece haftasonuna yığıldığı için sorun yaşanıyor, hafta içi gelen giden çok az.
    Eğer gerçekten antreman yapıcam dersen 500 mermi'ye iyi fiyat veriyorlar, 1 ay süren var.
    Onun dışında güvenlik vs gibi konularda var, yani mermiye 0.5 lira daha az verecem diye çakal dolu yerede gidilmez.

Dab Poligon'un iyi yanı glock  vs var, hani daha tactical çalışmak istiyorsan sanırım poligonu kapatabiliyorsun vs,

ama onun dışında yapacak bir şey yok pahalı bir uğraş.

The Beginning and The End.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Değersiz hissetme, silah veya atıcılık konusunda çok fazla ilgilenen yok.

istanbul'da yaşadığım için ankara hakkında çok bilgim yok, lakin taktik atış camiasında paylaşılan fotoğaflar ve muhhabetlerde çok fazla alan/poligon adı geçmiyor. DAB en çok adı geçen yer.

Kendine ait tabanca/tüfek varsa yerleşim yerlerine uzak orman içerisinde atış talim yapabilirsin (Biz öyle yapıyoruz.) bunun maliyeti daha uygun olur ;)

MuTReFT bunu yazdı

ugur0 bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı

vallahi tebrik ediyorum(=

ben arkadaşları götürürdüm poligona, filmlerde gördükleri gibi saçma sapan hareketler yaparlardı tövbe ettim artık.

++ valla hocam poligonların çoğunda fiyat aynı. Ben kendi silahım kendi fişeğimle gidiyorum, fişek başı 1.5tl veriyorum

CenkSertoz bunu yazdı

Merminin adamlara maliyeti yüksek. Başkent Poligonu yakinen tanıyorum, talep sadece haftasonuna yığıldığı için sorun yaşanıyor, hafta içi gelen giden çok az.
    Eğer gerçekten antreman yapıcam dersen 500 mermi'ye iyi fiyat veriyorlar, 1 ay süren var.
    Onun dışında güvenlik vs gibi konularda var, yani mermiye 0.5 lira daha az verecem diye çakal dolu yerede gidilmez.

Dab Poligon'un iyi yanı glock  vs var, hani daha tactical çalışmak istiyorsan sanırım poligonu kapatabiliyorsun vs,

ama onun dışında yapacak bir şey yok pahalı bir uğraş.

İşte aradığım tahribat :D Atış alanının güvenliği ve işletmesi konusunda fiyatın bu skalada olmasına aklım yattı aslında. sahiden de iki kuruş kar için saçma sapan yerlere gidilmez. arada ormanda vesaire havalı atıyorum ama ateşli deneyimlemek için bir poligon gerekiyordu, bugün başkente gittik arkadaşla. çok da memnun kaldık. yazan herkese teşekkürler :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Şu başkente e 1 yıldır gideyim gideyim diyorum bende. Yancı bulamadım bir türlü. Tek zevkli olmaz. Pahalı ama. 1 şarjör sıksam, 20 lik olsa canik TP9 sfx var herhalde onlarda, 80 lira veriyorum. Pahalı. Kurşunla barut lan bu. :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Şu başkente e 1 yıldır gideyim gideyim diyorum bende. Yancı bulamadım bir türlü. Tek zevkli olmaz. Pahalı ama. 1 şarjör sıksam, 20 lik olsa canik TP9 sfx var herhalde onlarda, 80 lira veriyorum. Pahalı. Kurşunla barut lan bu. :/

valla hocam bi daha gözümü karartıp gidersem gel eklen bana, hem amkışmış oluruz :D

Toplam Hit: 1472 Toplam Mesaj: 9
ankara poligon