folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ankara'da C# Yazılım Uzmanı Aranıyor (Guncellendi)

Ankara'da C# Yazılım Uzmanı Aranıyor (Guncellendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

Daha önce bu kadar görmezlikten gelinmemiştim.  

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı

konuya en son rockes yazmış ama  Opsiyonel_Bilgiler yazmış gibi görünüyor nedense:

puhahaha adam silmiş yazdığımı :DD

imza mı gelmiş?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Memlekette iş arayan mı yok? İş bilen mi yok?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    preloader
    preloader's avatar
    Erkek

Şuan Adana'da bir devlet kurumunda taşeron olarak çalışıyorum. Rene'nin de bir ilanı vardı. O zamanlar ayrılmayı düşünüyordum işten ama daha sonra vazgeçtim. Projelerde devexpress değil de ext.net framework kullanmıştım evvel zamanda. Design patternlerden önemli 3-5 pattern, web servislerden çoğunlukla asmx kullandım. Bu da böyle bir anımdır :)

github.com/villios
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

normalde php yazılımcısıyım 1 2 yıl düz php yazdım sonradan codeigniter öğrendim 1 2 yıl nununla geliştirme yaptım şaun symfony2 ile geliştirme yapıyorum buda yaklaşık 1 yıl olacak.

bunun dışında asp.net mvc ile uygulamada geliştirebiliyorum şuan çalıştığımda yerde asp.net mvc ile proje yazıyorum. 

ayrıca android uygulama geliştirme tecrübem var. bir mesajlaşma ve bir adet konum bazlı kampanya uygulması.

bu uygulamaların web servisleri asp.net ile yazılmış durumda yani diyeceğim asp.net den anlıyorum :D 

2014 yılında bilgisayar mühendisliği mezunuyum askerliğimi yaptım sigara kullanmıyorum ve kariyerim açısından güzel olacak bir iş arıyorum.

cv : http://www.kariyer.net/ozgecmis/enesdayanc not: cv daha çok php üzerinde çünkü kariyer planı olarak php düşünüyorum.

ucenmi tarafından 05/Eki/15 11:59 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

Ben cv yoladım bi ama artık bu iş bulma konusunda umudumu kaybetmek uzereyım :D

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

açıkçası şunu söylemem gerekir  verdigim ilana başvuru yapan  17 kişiyi aradım  gelen kişi sayısı  0 (sıfır)  o yüzden  millet iş begenmiyor   diye düşünüyorum .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

açıkçası şunu söylemem gerekir  verdigim ilana başvuru yapan  17 kişiyi aradım  gelen kişi sayısı  0 (sıfır)  o yüzden  millet iş begenmiyor   diye düşünüyorum .

Mersin Üni teknokentte zamanında baş vurduğum bir firma vardı adamlar dil bilen birini istiyorlardı(yazışmalar vs için genelde). Firma sağlık ekipmanlarının temizliği için kazanların yerine geçecek bir ürün geliştiriyordu.

Konuştuğum adamlar (çalışanlar) acayip bezmiş bize dil bilen biri lazım mühendisler geliyor 3 sayfa cv deneyim ama ingilizce bile çatpat (mühendislik bilgisi de varsa iyi olur diyorlardı) ben geldim 5 adam birden kurula biz bu çocuğu istiyoruz demişler ona rağmen kabul olmadı. 

Kim neye göre çalışan ve iş seçiyor bilmiyorum ama  iş veren de arayan da genelde birbirini sikme derdinde olunca böyle oluyor (sözüm meclisten dışarı bu arada :)

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

hocam asp.net webform ise proje bazlı çalışmak isterseniz görüşelim. masaüstü program yazmıyorum. 

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Bana göre iş bilen yok...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 7611 Toplam Mesaj: 19
ankara eleman